Máte rádi rovné vlasy? Žehlíte si je, aby vám účes lépe držel? Pokud ano, myslete na ochranu vlasů. Máme pro vás zajímavý tip!

Pokud patříte mezi ty, kdo preferuje účes s rovnými vlasy a díky tomu používá často žehličku na vlasy, máme pro vás zajímavou informaci. Při žehlení se vlasy vysušují a žehlení díky vysoké teplotě žehličky je pro ně velmi namáhavé. Jsou pak následkem žehlení přesušené, tenké a snadno se lámou.

Jak ochránit vlasy při žehlení nebo foukání?

Zde je profesionální Syoss tip od kadeřníka:

  1. Před použitím vlasové žehličky či fénu nastříkejte na jednotlivé prameny nebo rovnoměrně po celých vlasech sprej Syoss Heat Protect
  2. Vyfoukejte vlasy
  3. Narovnejte suché vlasy horkou žehličkou

Syoss HEAT PROTECT - chrání před poškozením teplem (obsažené složky chrání před teplotou až 200 °C), zároveň vlasy uhlazuje a dodává jim lesk.

syos

  • Syoss HEAT PROTECT stylingový sprej, 250 ml - DMOC 129 Kč

Nová řada Syoss Styling garantuje profesionální výsledek za cenu, kterou si zamilujete.

Značka Syoss nyní představuje novou řadu stylingových produktů pro profesionální péči za přijatelné ceny. Představením těchto produktů navazuje značka Syoss na své dosavadní úspěchy, které ji od jejího uvedení na trh provázejí. Díky těmto přípravkům si nyní můžete vytvořit účes jako z kadeřnického salonu sama doma a za dostupné ceny! Kvalitní stylingová řada Syoss nabízí přípravky s vysoce účinnou recepturou. Na jejím vývoji spolupracovali profesionální kadeřníci, kteří ji rovněž používají. Profesionální výsledek totiž mohou garantovat jen ty nejkvalitnější ingredience. Můžete si vybrat z široké nabídky produktů a dopřát si tak stylový účes jako od kadeřníka každý den, v pohodlí svého domova a za přijatelnou cenu.

Více o vlasovém stylingu a přípravcích Syoss se dozvíte na stránkách www.syoss.cz

Reklama