Pokud by někdo sestavil žebříček nejméně oblíbených domácích prací, žehlení by s jistotou útočilo na jednu z předních příček. Společnost Philips proto představila řadu novinek v oblasti systémového žehlení, které pomáhají rychle a účinně zvládnout tuto domácí povinnost.

žehleníPhilips PerfectCare GC9231 poskytne mimořádně rychlé výsledky bez rizika spálení nebo vyblednutí oděvů. Díky patentované technologii OptimalTemp, která zajišťuje jediné optimální nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu, lze vyžehlit jakýkoli oděv od hedvábí, až po len. Technologie kombinuje optimální nastavení teploty s vysokým parním tlakem, čímž se jednoduše, rychle a šetrně vyžehlí i sebevíc zmačkané oblečení. OptimalTemp zaručuje 100% bezpečnost pro všechny jemné látky jako kašmír, satén, elastin, vlna, polyester či hedvábí, které bylo doposud téměř nemožné žehlit v domácích podmínkách kvůli častému spálení vláken. Žehlička Philips GC9231 je připravena k napařování na maximální úrovni za pouhé 2 minuty. Pára o tlaku až 6 barů a impulzu 310 g pronikne hluboko do tkanin a v okamžiku vyžehlí i ty plochy, které by při použití běžné napařovačky vyžadovaly opakované žehlení. Žehličku lze jednoduše zajistit k podstavci a pohodlně ji tak přenášet. Orientační maloobchodní cena Philips PerfectCare GC9231 je 7 499 Kč.

Philips PerfectCare GC9222 je dokonalou kombinací rychlého a šetrného žehlení. I tento model je vybaven technologií OptimalTemp pro snadnou a dokonalou péči o oblečení, díky které již není potřeba hlídat teplotu žehlící plochy a čekat než se žehlička dostatečně ohřeje nebo vychladne. Odnímatelná nádržka na vodu s objemem až 1,5 litrů umožňuje snadné žehlení bez nutnosti jejího častého doplňování. Systémová žehlička GC9222 generuje tlak páry až 5,5 barů s parním impulzem 300gramů. Stejně, jako model GC9231, i žehlička Philips GC9222 má nejpokročilejší žehlící plochu SteamGlide s vysokou odolností a možnost přepnutí do ECO módu, u kterého šetří až 40 % energie. Orientační maloobchodní cena Philips PerfectCare GC9222 je 6 599 Kč.

Nové systémové žehličky Philips PerfectCare FC9231 a GC9222 je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči.

Reklama