nástěnka

Pokud každý den řešíte nespočet úkolů, inspirací ve vašem případě není nikdy dost a občas potřebujete myšlenkami i pohledem uhnout někam mimo bílou stěnu, neměla by ve vaší pracovně chybět vaše malá či velká osobní nástěnka.

Nástěnka by měla být jen vaše a ryze osobní. Měla by vám sloužit jako taková vaše mapa nálad, úkolníček, to-do list a inspirace v jednom. Budete-li mít totiž vše, co potřebujete, hezky na očích, na nic s největší pravděpodobností ani nezapomenete. Je to také prostor, na němž můžete rozvíjet své fantazie a nápady. Nic není zakázáno. A taky nám připomíná, jací jsme, jakým směrem se ubíráme nebo po čem toužíme.

nástěnka

Jakou nástěnku si pořídit?

  • Pokud si nástěnku nechcete vyrábět svépomocí, nejjednodušší a možná i nejlevnější variantou je nástěnka korková, která se vyrábí v mnoha různých velikostech a svoje nápady, fotky a inspirace si na ni lehce přišpendlíte.
  • Samolepící nástěnka je vhodná v případě, že nechcete vrtat do zdí. Jednoduše desku pomocí lepících štítků nalepíte na stěnu. Žádné špendlíky, magnety ani lepící hmoty. Povrch tabule je z korku se samolepicí úpravou. Svoje poznámky snadno přilepíte, a když už nejsou aktuální, zase je odlepíte a vyměníte jinými. Lepicí plochu lze obnovit omytím.
  • Chcete-li na nástěnku také psát, nesmí vám chybět magnetická tabule. Ta jako jediná kombinuje možnost psaní i přichycování věcí pomocí magnetů. Ale pozor, ať máte správnou fixu a nezpůsobíte si obyčejnou lihovkou nesmazatelné stopy.

Mohlo by vás také zajímat:

Reklama