Nehoda, která rozesmála čtenářku Annu a vylepšila jí tak prožitek z celkově špatných svátků, se stala jejímu sousedovi. Tématem je dnes Nový rok.

Jak lze zajistit úsměv na tváři sousedům? Návod najdete v příspěvku čtenářky Anny k tématu: Nový rok. I když to ostatní čtení níže není zrovna veselé...


Letošní Vánoce byli nejhorší jaké jsem kdy zažila...bohužel už jsme je netrávili spolu jako celá rodina a ani jsme neměli stromeček....ale přesto se na Štědrý den odehrál jeden veselý příběh. Před štědrovečerní večeří jsme jeli na hřbirov posvítit těm,kteří s námi již bohužel býti nemohou,cestou zpět se už smrákalo.Zatavíme před domem,otevřeme branku a pomalu si to šinem do vyhřátého baráčku.Ze střechy vedlejšího domu na nás mává a huláká soused a my neleníme a též máváme a voláme Štastné a Veselé Vánoce pane Langer nebo třeba Štědrého Ježíška přejeme a podobné fráze,které se říkají na Štědrý den a jak nás tam je hodně tak to zní moc pěkně...mezitím dojdeme až na práh domu,první z naší skupinky sahá na kliku když se ozve zoufalý výkřik ze sousedovic střechy ŽEBŘÍK....to zbystří naši pozornost.Jdeme blíže ke společnému plotu a soused začne zoufale kříčet žebřík..spadl led...nemůžu dolů.... to už se rozchechtáme a táta akčně vyrazí na sousedovic pozemek přistavit panu Langerovu žebřík ke střeše,aby mohl dolů..nebot´ mu jej shodil led a sníh,který odhazoval ze střechy.Pan Langer už byl na střeše uvězněn téměř hodinu,křičel ale jeho manželka jej neslyšela,protže připravovala slavnostní večeři na druhé straně domu a my ho také málem nechali na mraze čekat s přáním Hezkého Ježíška na rtech.

anna

A můj letošní Silvestr? Nu nemám ráda organizované veselí,takže jsme to s partičkou brali jako každopáteční posezení v hospůdce.Žádné extra oslavy.Jen nás před půlnocí servírka vyhnala na náměstí na ohnostroj,protože se chtěla koukat taky:D. A co jsem celý večer pila?Své oblíbené pití....KOFOLU i servírka mě naznačila jestli nejsem nějaká vadná,ale KDYŽ JI MILUJEŠ, NENI CO ŘEŠIT,ne?:D Snad ten rok 2011 bude hezčí než ten starý s nulou na konci.

Anna

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nový rok!

Jak probíhal váš 1. leden 2011?

O tom, co jste dělaly na Nový rok, jste mi celý den dnes psaly své příspěvky, milé čtenářky. Už ale nepište. Sledujte magazín, v odpoledních hodinách se dozvíte, která z přispěvatelek dnes získala dárek od redakce: Schwarzkopf 2x PUSH-UP EFFECT.

sch

Reklama