5e32f66eb7071obrazek.png
Ledové království holčičky prostě zbožňují. Když už to vypadalo, že tahle mánie trochu opadne, přišli tvůrci s druhým dílem. Načasovali to naprosto přesně, což samozřejmě není náhoda, viďte, drazí marketéři. Kina se opět zaplnila, věci s Annou a Elsou se prodávají a jen málokterá dívenka školkou (ne)povinná nemá doma modré šaty s vločkami.

5e32f62916386obrazek.pngVloni se u nás na Elsu sice nezapomínalo, ale prostor dostávaly i jiné postavičky. Dítko tedy vyrazilo v třpytivých šatech s jednorožcem, vlasy nastříkanými třpytkami, nalepovacími diamanty na obličeji, v zadní části s ocasem připevněným zavíracím špendlíkem a na hlavě s čelenkou s jednorožčím rohem, kterému značně konkurovala jen den stará boule na čele. Takto nadšená Emily odtančila všechny dětské písně, odehrála soutěže a po akci absolvovala zákusek v nedaleké kavárně. 

A co bude letos? Emily si žádá nové šaty, protože Elsa v druhém díle změnila garderóbu (pěkně děkuju!). Kromě toho, že v nich bude chodit doma, jistě je vytáhne i na karneval. Počítám, že nebude jediná a bude se to tam jen hemžit modrými princeznami, co mávnutím ruky „ledujou“. Karkulka, za kterou jsem chodila já, by je asi nenadchla.


Za co vaše děti nebo vnoučata chodí na karneval? A jaké kostýmy jste oblékali vy?

Čtěte také: 

Reklama