5a673cc33c6c4obrazek.pngZ kolekce: H&M Home

  • Většina z nás se snaží domov sladit do jedné barvy či ladících odstínů a stylů. Máme zafixováno, že tak by to přeci mělo být. V tom tkví ona pomyslná harmonie domova. Čisté linie mohou být ale nudně fádní. Pokud tedy chcete něco originálního, coby vystihlo vaše specifické já, nebojte se být kreativní a hrát si se vším, co se vám líbí. A že by se dle nepsaných předpisů k sobě vámi vybrané doplňky nehodily? A co? O to je to lepší. Nejdůležitější je, abyste se spokojeně cítila hlavně vy.

5a673d3ba25f9obrazek.png

5a674359440a6obrazek.png
Z kolekce: Zara Home

  • Zkuste si vedle sebe představit kombinaci květin, zvířecích potisků, barokních ornamentů a geometrických útvarů. K tomu přidejte kožešinu, pletené plédy, satén a semiš. Že je to více než bláznivé? Ano, to máte pravdu, ale věřte, že to může vypadat úchvatně. Zvláště tehdy, pokud je váš domov strohý s neutrálně barevnými zdmi. Na druhou stranu, výrazná malba může podpořit dramatický vzhled místnosti.

5a673e007dd06obrazek.png
Z kolekce: Gant Home

  • Každý pes jiná ves, tohoto hesla se držte. Opravdu nekoukejte na to, jestli všechno vybavení ve vaší domácnosti si spolu správně notuje. Popusťte uzdu fantazii a již tak divokou výzdobu doplňte ještě o extravagantnější doplňky. Skvěle vypadají exotické potisky připomínající roztančenou Hawai, lehce provokativní peří, výrazné metalické vázy či lampy. Nezapomínejte ani na klasickou květinovou výzdobu.

5a673e8f4f1b2obrazek.png

5a67403c45f70obrazek.png
Z kolekce: H&M Home

Čtěte také:

5a6b025443864obrazek.png

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama