Jste unavení, nejste tak bystří jako obvykle a myslí vám to pomaleji? Váš mozek tak reaguje na nedostatek látek, ze kterých dokáže energii pro správné fungování získávat. Dlouhodobý nedostatek takových látek, jako je Coenzym 1 - NADH, vitaminů skupiny B a některých aminokyselin, může vést až ke vzniku neurodegenerativních onemocnění, jako je Alzheimerova choroba.

Když to hlava „nebere“...

„Taková situace jde vysvětlit na příkladu výkonného počítače, který provádí stejně jako mozek za minutu miliony operací, což vyžaduje, aby měl zajištěný neustálý přísun energie. Pokud se nám přísun energie zpomalí, nebo dokonce zastaví, výsledek bude stejný, jako když počítač vypnete. Náš organismus je pak unavený, což může vést v nejhorším případě až k jeho selhání,“ komentuje princip Doc. Ing. Tomáš Vontor CSc.

A co nám to vlastně chybí?

Jde především o některé aminokyseliny, ze kterých si organismus potom syntetizuje potřebné látky, které přenáší energii do mozku a dále vitamin B (katalyzátor dějů v mozku) a koenzym NADH, přímý přenašeč energie do mozku. Trvalý nedostatek NADH - Coenzymu 1 - v mozku může vést až ke vzniku neurodegenerativních onemocnění jako je například Alzheimerova choroba.

Jak dodat potřebnou energii?

DMAE_plusEnergii můžeme organismu dodat konzumací vhodné stravy. Koenzym NADH je v játrech a plicích, ale pokud se konzumaci těchto vnitřností člověk vyhýbá, může použít potravinový doplněk, kde je látka obsažena.
„Při pravidelném užívání dojde k celkovému zlepšení myšlení a u starých lidí je změna výrazná především v oblasti týkající se všeobecného komfortu života,“ komentuje účinky Doc. Ing. Tomáš Vontor CSc.

DMAE

  • Podpora procesu učení
  • Podpora paměti a kognitivních schopností
  • Podpora vitality a potlačení únavy
  • Podpora produkce serotoninu - „neurotransmiteru dobré nálady“

NOVINKA - DMAE Plus 50 ks 298 Kč

Reklama