Velikonoce ve vaně
Velikonoce se blíží, a proto firma Lush přichází s velikonoční veganskou kolekcí. Tvoří ji velmi hravé produkty s jarním nádechem. Je mezi nimi například koupelová pěna ve tvaru mrkve Lucky carrot nebo koupelová bomba ala králík v klobouku Magic rabbit.

kolaz.jpgFoto: Lush

Aby vlasy nepadaly
Padání vlasů je problém, se kterým se potýká mnoho žen. Značka vlasové kosmetiky Kérastase proto vytvořila speciální řadu Genesis, která má padání vlasů eliminovat. Tvoří ji šampóny, termoochranné sérum, kondicionér, posilující sérum, maska a intenzivní sérum pro řídnoucí vlasy.

geneis.jpgFoto: Kérastase

Bez kruhů
Pokud máte doma chytrý přístroj Foreo Ufo pro aplikaci pleťové masky, jistě vás potěší, že švédská firma přišla s novinkou v podobě aktivované masky na oční okolí Foreo Ufo Shimmer Freak Mask s obsahem kofeinu.

foreo.jpgFoto: Foreo

Příprava na první máj
Pro ženy se suchými a rozpraskanými rty je tu Balzám na rty Soft Kiss od Almara soap. Jde o přírodní produkt, který obsahuje nerafinované bambucké máslo v bio kvalitě, extra panenský olivový olej, mandlový olej, makadamový olej a včelí vosk.

111226.jpg

Foto: Almara soap

Žádný lesk
Inteligentní make-up The ONE Everlasting Sync s unikátní technologií je novinkou firmy Oriflame. Make-up se přizpůsobí okolnímu prostředí tak, aby pleť byla stále vyrovnaná a svěží. Vyznačuje se dlouhotrvajícím polomatným efektem.

35778.jpg

Foto: Oriflame

Vybere si každá
Jaro si žádá nové odstíny barev, a proto Alcina přichází s kolekcí rtěnek What’s your colour, která nabízí barvy na rty v široké paletě tónů a také v rozmanitých texturách, aby si na své přišla každá žena.

alcina.jpg

Foto: Alcina

Odlíčí a pečuje
Lehkost odličovacího mléka a preciznost micelární vody v jedné lahvičce přináší Micellar Milky Cleansing Water. Tento nový produkt je určený pro suchou a citlivou pleť. Spojuje v sobě benefity obou variant odličování – komfortní pečující texturu odličovacího mléka a dokonalost s jakou make-up a nečistoty pleti dokáže odlíčit jen micelární voda.

micellar-milky-400ml-big.png

Foto: Garnier

Rty do třetice
Také Avon má novou rtěnku Matte Legend, která nabízí dokonale pigmentovanou matnou barvu v jediném tahu. Speciální diamantový tvar napodobuje profesionální šteteček. Dostupná je v mnoha odstínech. 

1203228-SP-002-GD-SEP2619-CMYK.jpg

Foto: Avon

Reklama