S velmi zajímavými zkušenostmi, svými i svých známých se s námi podělila čtenářka Kaylie.


Podle horoskopů svůj život neřídím a nežiji, já se kvůli horoskopu celý život vztekám. No řekněte, narodit se 23.8., to je jednou Panna, jednou Lev, ke všemu v 7 hodin ráno, kdy se něco mlelo tam nahoře, to se povede zase jenom mně. Přívěsky jsem střídala podle rad astrologů, zajímalo mne to a nemohli se nějak shodnout, až nosím Keltský kříž a je pokoj.
Horoskopy v novinách čtu pro zábavu a mám výhodu, z těch dvou si vyberu vždy ten příznivější a jsem spokojená.
Je ještě jedno takové sporné znamení, nevím teď které, kde se střídá 22 a 23, jako mně...

No co, v časopisech jsou pro zábavu, protože když si jich koupím pět, v každém bude něco jiného, zaručeně pravdivého od "věhlasného astrologa" hrůzného vzezření, většinou škaredá bába, anebo jen tak pro srandu, těm věřit nesmíte.
Já si myslím, že den mám takový, jaký si ho udělám já sama. Většinou.

Kartářku mi jednou doporučila kolegyně, no já tam tak půjdu! Ale pak jsem se zmínila jiné, ta byla jak dračice a musela jsem s ní jít. Byla to starší, milá paní i její manžel, na zdi Živnosťák a nějaké jiné doporučeni či ocenění, no přítmí, svíčka, co budu povídat, atmosféra odpovídala.

Až na to, že mi z toho nevyšlo lautr nic, akorát, že budou vánoce a dostanu hezký dárek, lehce se ze mne snažila vytáhnout rodinné poměry, což jsem rychle prokoukla. Že jsem ty dvě stovky radši nepropila!
Ale kamarádka! Té vyšlo všechno, aspoň dle jí, lítala tam co půl roku, vynachválit si jí nemohla, bodejť, kartářka z ní vše vytáhla, namazala med kolem úst (rozvádějící se ženě, zamilované po uši do "zajíčka", který byl darebák, co nemá obdoby), samozřejmě chtěla slyšet, jak ji miluje, vezme si ji a zahrne láskou a blahobytem. Proč by jí to neřekla, že jo? Je přece hezké někoho potěšit.
Račte přijít, za dvě stovky vám taky ráda řeknu, co chcete slyšet, mne už tam nedostala.

Ale pracovala jsem se sestrami - dvojčaty. Obě byly před dávnými lety v Třebíči u nějaké kartářky, ta se vrtěla, moc se jí do toho nechtělo, ale pak jim oběma! kulantně řekla, že bohužel moc štěstí mít nebudou, vdají se a brzy ovdoví. Já to řekla naplno, ona nějak jemně, takové věci se říkat nesmí.
A fakt. Vdaly se obě nějak když jim minulo 20 let, obě měly dvě děti a jedné se oběsil manžel po 4 letech manželství - no, pravda, byla mu nevěrná a přišel na to...
Druhá ovdověla v 27mi letech, ta byla hrozně hodná, ale manžel dostal rakovinu. Zůstala sama, dnes je jí 70 let.
Ta druhá vesele táhla s tím ženáčem, co se nikdy nerozvedl, jak sliboval - klasika. Kopla bych ho někam. Tam se to splnilo do puntíku.

Dobrá kapitola je moje známá z Prahy. Šťastně vdaná 30 let, tedy po italsku, ale to byla nedílná součást jejich soužití, já se nasmála, jezdili s námi na chalupu.
Po 30ti letech zjistila, že jsou ve znameních, která k sobě absolutně nepatří a začalo to! Div se kvůli tomu nerozvedla, lítala kam se dalo, zná všechny kartářky, léčitele, astrology, za panem Havelkou jezdí pravidelně, no ty peníze co investovala, to by byla ověšená zlatem od hlavy k patě. Ale rozumná řeč s ní není. Manžel (bohužel, ale pro něj asi bohudík) pro jistotu na rozvod nečekal, blbé řeči ho unavovaly a tak radši zemřel a má pokoj. Teď na něj panečku vzpomíná, že s ním to nebylo ono, ale bez něj hrůza. Tak vidíte, važte si čeho máte, až o to přijdete, bude pozdě naříkat.

Nechtěla jsem astrologii a tajemno znectít, naopak, já jsem těmto věcem nakloněná, ale jen od odborníků, chci jen ukázat, co to s lidmi někdy udělá. Takové malé varování. Mějte se rádi, odpouštějte si, jsme jen lidé a povrchní vědmy, astrology i s kartářkami moc neberte vážně.
Naopak, některé věci ale je nutné brát vážně, mohou vás ochránit, v tom případě je potřeba reference někoho jiného, kdo ho zná, ověřit si to a nelézt do prvních dveří, kde si někdo snadno vydělává. To už musí poznat každý sám.... Jsou lidé, kteří mají opravdu zvláštní schopnosti.

Kaylie

Text neprošel jazykovou úpravou


Stále si povídáme o tom, co dokáží horoskopy a karty udělat s osudem člověka. Jak moc jim podléháte vy nebo lidé z vašeho okolí. Pište a podělte se o zájímavý příběh na dnešní téma:

ŽIVOT PODLE HOROSKOPU

  • Sledujete horoskopy?
  • Sedí na vás charakteristika vašeho znamení?
  • Už jste si nechaly udělat horoskop přímo na "tělo"?
  • Hodíte se k sobě s partnerem podle znamení?
  • Nechaly jste si už vyložit karty?
  • Vyšla vám nějaká předpověď, nebo se zcela minula realitě?
  • Máte nějakou špatnou zkušenost s astrologem nebo kartářkou?
  • Je ve vašem okolí někdo, kdo si plánuje život podle hvězd či výkladu z karet?

Věřím, že vás toto téma osloví a podělíte se o své zkušenosti nebo zážitky svých známých. Své příspěvky můžete zasílat na e-mail redakce: redakce@zena-in.cz

Vítězka získá vlasovou kosmetiku značky PANTENE a tričko (viz. obrázek níže)

triko

Reklama