Dobrý den,

abych byla upřímná, peníze nejsou to, co mě na dovolených trápí. Ty budou, i když my ne. Horší je, že se mi zatím nestalo, že bych měla aspoň jednou klid, co se vyměšování týče. Upřímně řečeno toho mám už dost. Ať jedu, kam chci, vždycky trpím celý týden jako ten Job.

Nevím jak vás, ale mě ten výjezd a změna prostředí vždycky totálně rozhodí a dostanu takovou zácpu, že když jdu za celý týden dvakrát, tak jsem opravdu ráda. Určitě je to otázka psychiky a já vím, že mám problém kdekoli jinde, kde nejsem doma a kde si tu mísu neumývám sama, ale je to tak.

Platím si i drahé hotely, abych měla jistotu, že bude vše v pořádku, ale pak na tu nablýskanou porcelánovou věc můžu stejně jen tak smutně koukat s kroucením ve střevech.

Ovšem jednou jedinkrát jsem tyhle potíže neměla! Bylo to v Egyptě, kde jsem se dostala do zcela opačného extrému. Přijela jsem sice o šest kilo lehčí, ale u pyramid už mě nikdo neuvidí.

Kdyby mi nedělalo moře tak dobře na pleť a zdravotní stav vůbec, vy... bych se na to. Doma a v klídku. Ale co nadělám? Zajímalo by mě, jestli jsem divná, nebo tak trpí víc lidí.

A.


Milá A!
Tohle je asi velmi dobré téma k tématu! :) Třeba se mezi čtenářkami najde některá, jež by vám poradila, co s tím. Možná zkuste více cestovat, třeba byste si zvykla...

Máte potíže při cestách? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama