Ať pátrám - jak pátrám,...v paměti mi neuvízla ani jedna vzpomínka, kdy bych si měla dát nějaké předsevzetí.

Úpřimně, já ani nevím, co to slovo znamená :-) Zhubnout jsem nikdy nepotřebovala, kouřím max. 3 cigaretky denně, alkohol příležitostně,...slibovat si jedničky ve škole už nemá smysl a už vůbec nemá cenu si slibovat, jak budu hodná - nebo že nebudu drzá,...no tohle říct před přítelem, tak se smíchy umlátí.

Tak co si mám doprčic předsevzít? Že budu hodná maminka? Že budu pravidelně prát, žehlit? Že nebudu každé ráno čumákovat na ženě-in? To by mi to dlouho nevydrželo...to je prostě nemyslitelné, abych JÁ byla bez internetu.

Takže ať se na to dívám jak chci, letos opět žádné předsevzetí nebude. Nebo že by přece něco?

Za rok mi končí rodičovská dovolená, další dítě neplánuji, pomáhám v obchodě u pokladny. Takže bych měla začít přemýšlet co dál, protože kariéra pokladní mě moc neláká. Problém je, že mám za sebou jen učňák, ne že bych byla hloupá, jen jsem měla jiné starosti než moji vrstevníci. Zatímco oni se těšili na první ročníky na středních školách, já si hledala práci a bydlení. Takže si už delší dobu pohrávám s myšlenkou jít dálkově studovat. Že bych se k tomu letos konečně dokopala? Přeji všem krásný nový rok a hodně zdraví,...to ostatní už přijde samo :-) Lena

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Leno, vzdělání není nikdy dost, podle písemného projevu bych učňák nikdy nehádala! Studium je nápad jako řemen! Simona

Jaké závazky, plány, přání a resty si hodláte vyplnit vy, milé čtenářky? Neříkejte, že by nebylo co zlepšovat? Na odpovědi čekáme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama