Chceme vám představit novinky od Avonu, které vám s péčí o pleť pomůžou.

Maximum Moisture – krém pro suchou, dehydratovanou pleť

Avon přináší nové, praktické balení denních i nočních krémů a pleťových vod (pleťová voda je jen jedna, ale čisticí gel je dvojitý: Denní regenerační čisticí gel a Noční krém pro odstranění make-upu) Solutions v jediném obalu. Řadu Maximum Moisture obsahující přípravky, vyvinuté speciálně pro potřeby suché dehydratované pleti, které dodávají odpovídající hydrataci a pocit svěžesti, řaduTotal Radiance pro normální typ pleti pro hydrataci a rozjasnění barevného tónu a řadu Ageless Results se sójou a antioxidanty, bojující proti prvním známkám stárnutí. Nové atraktivní „dvojité balení“ v sobě skrývá zároveň denní i noční produkty a obsahuje prostředky pro systematickou a důkladnou běžnou i doplňkovou péči o pleť.

„Všechny přípravky jsou velmi přehledně rozděleny do několika barevně odlišených řad, aby si i méně zkušené zákaznice, které si někdy na výrobky přesyceném trhu nevědí rady, mohly pro sebe vybrat to nejvhodnější,“ dodává kosmetická trenérka Avonu Marie Mandelíková.

Denní ochrana. Noční regenerace. V jediném balení.

Denní Maximum Moisture:
● posiluje přirozenou schopnost hydratace pleti
● posiluje přirozenou bariéru, která brání ztrátě hydratace
● chrání ji díky SPF 15

Noční krém Maximum Moisture:
hydratuje pleť během spánku
● pro překrásnou, vláčnou, zdravě vypadající pleť
● bohaté složení s obsahem výtažků z hlodaše evropského

Soutěž s péčí o vaši pokožku:

Chcete tuto novinku vyzkoušet? Pak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte balíček s produkty od kosmetiky AVON, které vaši pleť nejen viditelně povzbudí, ale také vám pomohou v boji proti vráskám.

Více o kosmetice AVON najdete na www.avoncosmetics.cz