Neprve jsem začala na ženu chodit kvůli soutěžím. Občas si přečetla nějaký recept, návod a podobně. Měli jsme docela pomalý počítač a drahý internet.

Ale v lednu jsme se přestěhovali a v dubnu si pořídili počítač nový, internet rychlejší a na celý den. A tak to začalo.
Ráno vstanu a po příchodu z koupelny zapnu rychlovarnou konvici.... a počítač. V těchto dnech je soutěž, takže honem najedu na ženu, ať mi naskočí bodík a jdu pokračovat v přípravě snídaně.
Teď momentálně jsem si nachystala žehlení, ale nedalo mi to sem zase nakouknout! Takže to rychle napíšu, ať mám klid a nejsem u žehlení nervozní.
Dopoledne se snažím věnovat se prckovi, ale po obědě, jakmile ho uložím, tak hned vařím kafe a už tady sedím zase.
Nejhorší je to večer, tak dlouho jsem nikdy u počítače nevysedávala!!!!!!! Musím počkat, až si vše u PC udělá ten můj, a to jsem pěkně nervózní a nemůžu se dočkat, až konečně "vypadne" (promiň), abych si mohla začít chatovat s mými oblíbenci. Našla jsem si pár spřízněných duší, s kterými klábosíme o všem možném i nemožném, nasmějeme se a dáváme si po netu do nosu... Tím myslím jídlo a pití, kterým se tak rádi provokujeme. Píšu rádi, protože jsou tam i pánové, bez kterých by na ženě byla nuda, ne?
Jo a naučila jsem se zacházet i s foťákem, abych mohla posílat své úlovky holkám (a klukovi, čau S).
A tak zatím, co tady urputně ťukám, tak můj synáček právě něco vedle vyvádí!!!......... Tentokrát nic nerozbil. ale využívá toho, že jsem v tranzu a vždycky něco vymamlasí.
Takže jsem chtěla zkrátka říct, že jsem závislák na Ženě- in. Přes den čtu a soutěžím a večer klábosím na chatu.
Ale je mi tady dobře a vím, že všem ostatním taky, protože za poslední týden jsem si všimla, jak se zvyšuje počet přihlášených...
Přeji všem krásný den a spoustu pěkných chvil tady na mých oblíbených stránkách.
rybička
 
 Jé, dítě mi právě zdrhlo k sousedům...

 

 

Milá redakce,

přeji Vám krásné páteční ráno.

Ptáte se, jak zasáhla Žena-in do mého života? Víceméně příjemně, nenásilně a vlastně úplně náhodně vplula do mého života. Náhodně při organizování víkendového výletu pro bandu lidí letos na jaře. Takže jsem tu celkem jako čerstvý nováček.

Koukla jsem na vaše stránky nejprve ze zvědavosti a pak jsem se vracela, pomalu se začala orientovat, kde co je a jak co najdu (rozhodně jsem to tu všechno ještě nestačila zkouknout, ale na MD bude čásek...aspoň doufám:). Začalo se mi tu líbit, tak jsem se zaregistrovala. Začala jsem listovat ve Vaření - jelikož to já ráda vařím i papám:) - pak mne zaujalo oddělení Hubněte, protože po tom vaření a teď na léto musím se sebou něco dělat, mnoo a teď převážně listuji v Magazínu, pročítám si příběhy čtenářek, reakce jiných a sem tam taky něco napíšu. Objevila jsem tu také bezpočet všerůzných soutěží, kterých se s mou soutěživou povahou s nadšením účastním, stejně jako spousty různých anket. Zpříjemňujete mi pracovní den, ale i večery a víkendy.

Jako velice šikovnou věc tu musím ocenit menstruační kalendář, jelikož jsem před měsícem vysadila antikoncepci a pochystáváme s přítelákem na mimčo. Viděla jsem i jiné internetové menstr. kalendáře, ale ani v jenom nebyly uvedené plodné dny, a vy je tu máte. Takže teď mohu bezstarostně a bez vypočítávání zadělávat:)

Co rozhodně stojí za zmínku a co si cením nejvíce, je to, že zde na Žena-in veškeré diskuze a příspěvky jsou jaksi... milé, nikdo se do nikoho nenaváží, nikdo nikoho neuráží, což v dnešní době (a že jsem se vyskytovala i na jiných sajtech a diskuzních fórech) - hlavně v internetové komunikaci, kdy každý je anonymní - není úplně běžné.

Tímto tedy děkuji nejenom redakci, ale i všem Ženám-in za to, že nejste vulgární a nekultivované:D

A ještě tedy foto mého pracovního kutlochu (joj, kdyby to viděl můj šéf...).

Krásný víkend všem,
zet169

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Díky za oba hezké příspěvky! Ještě budou...

Reklama