Bylo mi 14 let, moje matka se právě pokoušela v porodnici přivést na svět dalšího člena rodiny a já jsem se při volejbale zamilovala.

Na letním táboře, který byl v naší vesničce, jsem potkala vysokého tmavovlasého Davida. Dělal praktikanta malým dětem, bylo mu 15 let  a moc se mi líbil.

Ten den se narodila moje malá sestřička a celá rodina začala s oslavami. Táta usoudil, že děti mají být brzy v posteli, bez ohledu na radostnou událost, ale já mám přece rande a musím tam být.
Společně s kamarádkou a mým bratránkem jsme dali hlavy dohromady a vymysleli jsme plán.

Večer půjdeme spořádaně spát a po desáté večer se vypaříme. Přesně tak jsme to udělali. Jediný problém se vyskytl při odchodu z domova.
Před dveřmi bylo udělané sezení, kde všichni dospělí bouřlivě oslavovali, takže jsme šli oknem. Naštěstí naše okna byla jen metr a půl nad zemí.

Co Vám budu povídat, moje první rande bylo skvělé. Představte si krásnou červencovou noc, zlátlo obilí a já jsem dostala první opravdovou pusu. Pokud čekáte nějakou erotiku, tak zapomeňte, ale stejně to bylo úžasné.

Ve čtyři ráno jsem se sešla na návsi s kamarádkou a bratránkem, kteří na mě trpělivě čekali téměř až do kuropění.
Bohužel jsme netušili, že náš odchod byl odhalen a čekají tam na nás. Za oknem čekal tatínek mé kamarádky a jednoho po druhém nás tahal dovnitř jak králíky z klobouku. No zkrátka, byl to velký průšvih.

Dostala jsem zaracha a celé prázdniny jsem pomáhala mamce s malou sestřičkou. Svou první lásku jsem viděla už jen jednou, při odjezdu domů.

Ale jedno ponaučení jsem si z toho vzala. Cituji svého tátu: "Mně nevadilo, že jste utekli, ale nemůžu Vám odpustit, že jste se odsud vyplížili oknem jako zloději." Takže od té doby jsem odcházela vždy jen dveřmi.
Letos v červenci uplyne od té doby už 18 let. Moje malá sestřička je dospělá a já už mám dávno jiné starosti, ale na tohle rande asi nikdy nezapomenu.

Lenka

--------------

Milá Lenko, mně se při čtení zase vybavila jedna básnička, kterou jsem měla napsanou ve svém pubertálním deníčku:

Tak dlouho kvete v roce máj,
tak dlouho svítá láska..
Tak dlouho budeš milovat,
dokud ti otec nenapráská.

Inu, neměly jsme to snadné.... tatínkové byli bdělí a ostražití, že? :o))

Díky za příspěvek :o)).

Krásný pátek všem.... a pokud i vy dodnes vzpomínáte na nějakou svou prázdninovou lásku, napište mi o tom na redakce@zena-in.cz.

Během dopoledne se také můžete těšit na soutěž o skvělou cenu... Jestli vás něco menšího či většího trápí, nebo si s něčím nevíte rady - napište na sos@zena-in.cz. Váš dotaz zveřejníme a ostatní čtenářky vám jistě rády pomohou.

A na závěr připomínám, že od 1. 6. běží parádní zábava s názvem Chlap-in. Posílejte na náš redakční e-mail fotografie mužů a chlapů - ale nikoli okopírované či odněkud stáhnuté. Ty nebudou zařazeny. Posílejte vaše vlastní úlovky.

Krásný pátek všem přeje


 

Reklama