Přiznávám že kouřím,stydím se za to ale jsem slaboch a nějak se mi nedaří přestat. Vadí mi zakouřené prostředí stejně jako nekuřákům,nesmějte se, je to tak. Jakmile dokouřím otvírám okno,vymývám popelník a čistím si zuby. Možná jsem směšná ale zkrátka jsem taková.

Vadí mi jiní "kuřáci"! Při cestě do zaměstnání potkávám maminku která vede dítě do školky,pokaždé má hrozně na spěch,dítě vleče opravdu smykem,nadává mu a v puse má cigaretu. Vždy mě to vytočí ale mlčím,kdo ví co by mi řekla slušného.

Zlobí mě když lidé kouří na zastávkách MHD,málokdo ví a doufám že to stále platí že prostě  na zastávce pod stříškou nelze, je za to pokuta ale ještě jsem neviděla, že by to někdo kontroloval. Je-li slušné počasí, tak pod stříšku nejdu ale když prší a máte pár minut čekat a někdo tam kouří, je to děs! Nikdy nekouřím venku,vadí mi to a proč bych někomu otravovala život,stačí že škodím sobě.

Pak znám ještě horší sortu kuřáků,tzv.hospodští,to jsou ti co tráví celé hodiny v hospodě,načichnou jim šaty a pak vlezou ráno do tramvaje.První věc kterou udělám je že otevřu okno a stojím úplně vzadu,čelem k průvanu,ještě že to nemám daleko do práce,těch pár stanic ustojím.

Co mi na kouření vadí nejvíc? Když vidím kouřit těhotnou ženu a věřte ,že ne jednu, je to nezodpovědnost ale to všichni víme.

Cigarety by měly stát víc a snad bych si rozmyslela jestli budu jíst,nebo kouřit!

 


Myslím, že kouření není o penězích, ale o vůli. Ale vidět těhotné ženy s cigaretou, to je hrůza!


editorka Mira

 

Dnešní téma:

Kouření

Kouříte?

Co nejraději?

Chutná vám cigareta a proč?

Snažíte se odnaučit?

Proč jste přestala kouřit?
Jak se díváte na kouření maminek s dětmi?

Přistihla jste někdy své děti?

Nesnáší kouření?

Co říkáte odděleným místnostem v restauracích?

A jaké to bylo poprvé?
Napište nám, rádi vás za zajímavé příspěvky odměníme.
redakce@zena-in.cz

Reklama