5a743ce9b4fe3obrazek.png
5a743d1048c95obrazek.pngVarné desky nové generace
přinášejí do kuchyně řadu chytrých funkcí, které zdravé vaření výrazně usnadňují. Například při vaření v páře na indukční sklokeramické varné desce gorenje IQ634USC s funkcí IQsteam stačí 0,5 dl vody na 1 kg zeleniny, nic se nerozvaří, vitamíny, minerály a přirozená barva zeleniny zůstanou zachovány. S funkcí IQgrill připravíte plátky drůbežího masa či rybu na velmi malém množství oleje, nebo dokonce bez něj, skvěle a bez připálení. Nebo je libo náležitě provařený vývar? Funkce IQpro se postará o pokrmy, které vyžadují delší dobu vaření, pomalejší ohřev nebo vaření při nižší, konstantní teplotě.
5a743d53e682eobrazek.png

Některé modely indukčních varných desek gorenje mají rozšířené zóny FishZone, vhodné pro oválné nádoby, nebo také BridgeZone se dvěma spojovacími zónami pro vaření v objemných hrncích – ideální třeba pro vaření ryb se zeleninou v jednom hrnci.
5a743cf6d8ceeobrazek.png

Praktickými asistenty při přípravě zdravého menu jsou také nové plynové varné desky gorenje. Například model gorenje GW641X je vybaven extra výkonným wok plynovým hořákem s „tří-kroužkovým“ plamenem, který ohřívá pánev s intenzitou umožňující usmažení jídla během několika minut.
5a743db539d7aobrazek.png

Reklama