5ff59480e55c9obrazek.png
Pojďte s námi nyní v lednu udělat něco pro své tělo a dopřejte mu trochu lehčí a zdravější stravu. Čerstvé ovoce a zeleninu doplňte o rostlinné produkty. Naše veggie tipy z Kauflandu vás budou bavit natolik, že u nich zůstanete. Chcete je vyzkoušet?

Zapojte se s námi do testování, hledáme 10 testerek, které vyzkoušejí a otestují rostlinné mléko a pomazánky od značky K-take it veggie! Do testování se zapojí i naše redakce a spřátelené bloggerky.

Každá testerka získá tyto produkty z řady K-take it veggie:
obrazek.png

  • 1x bio rýžové mléko
  • 2 pomazánky (na výběr jsou pomazánky ananas-curry, rajče – bazalka, hummus, paprika – kešu)

Chcete s námi tyto chutné produkty testovat? Pak se zapojte do naší soutěže!

Soutěž najdete na této stránce

Budeme se těšit na vaše recenze, které následně zpracujeme do článků pro ostatní čtenářky!

Kaufland nabízí širokou škálu veganských a vegetariánských produktů. Vlastní značku K-take it veggie uvedl na trh již v roce 2016, většina produktů je navíc v bio kvalitě. Sortiment rostlinných produktů neustále rozšiřuje a na výběru nových spolupracuje i s Českou veganskou společností. Nabídka zahrnuje sójová, mandlová nebo rýžová mléka, jogurty, pomazánky i bezmasé uzeniny nebo hotová jídla. Posledními novinkami jsou bio kokosové jogurty natur nebo s příchutí mango-maracuja s lahodnou kokosovou chutí. Mají jemnou krémovou konzistenci, vysoký podíl kokosového mléka a vyšší obsah vlákniny a nízký obsah cukru.

Na www.kaufland.cz najdete veggie tipy i kuchařku. Díky K-take it veggie zůstane vaše strava pestrá a zdravá.
5ff591aa74c60obrazek.png

Reklama