Vlhkost, plísně, roztoči, bakterie či viry, to vše ohrožuje zdraví v našich bytech a domech. Všichni tito nezvaní hosté dokážou způsobit velmi závažné zdravotní komplikace. Proto se snažíme jejich výskyt omezit na minimum.

 

Zdraví je primární věcí snad pro každého z nás. Všimněte si, jak se ostatní priority ihned přesunou, jestliže je zdraví nás či naší rodiny ohroženo. Proto od počátku dbáme na to, abychom v našich bytech a domech vytvořili co nejzdravější podmínky. Jedním z hledisek je i vlhkost. Příliš suchý vzduch našemu zdraví neprospívá. Odborníci uvádějí, že příliš suchý vzduch vysouší horní cesty dýchací a může dojít ke zdravotním obtížím. Obdobně je tomu ovšem i obráceně. Příliš vlhký vzduch vytváří ideální podmínky pro růst a vývoj plísní a roztočů.

ceresit

Mimochodem víte, že například během jednoho dvacetiminutového sprchování se do ovzduší dostane zhruba 200 g vody a že jen pocením a dýcháním uvolní člověk během jediného dne do vzduchu až 300 g vody?

ceresitPlísně mohou zásadním způsobem ohrozit naše zdraví. Alergie, astma, záněty dutin, onemocnění dýchacího ústrojí a další choroby ohrožují všechny, nejen děti a starší lidi, kteří jsou nejrizikovějšími skupinami. Obdobně je tomu i s roztoči.

V boji proti nadměrné vzdušné vlhkosti vám dokáže pomoci odvlhčovač Ceresit STOP VLHKOSTI, který přeměňuje prostřednictvím tablety vzdušnou vlhkost na solný roztok, ten se shromažďuje v zásobníku přístroje, odkud jej pak snadno vylijete do umyvadla nebo toalety. Tím reguluje úroveň vzdušné vlhkosti až na doporučených 50-60 %. Životnost jedné tablety je dva až tři měsíce v závislosti na úrovni vzdušné vlhkosti a teplotě vzduchu v místnosti.

CERESIT STOP VLHKOSTI nyní obsahuje nové unikátní tablety 2v1 s dvojitým účinkem, efektivně pohlcují vlhkost a pachy.

Unikátní absorpční tableta 2 v 1 je složena ze dvou vrstev:

  • bílá část - speciální krystaly pohlcují nadměrnou vzdušnou vlhkost a sráží ji v tekutinu, která se shromažďuje v zásobníku přístroje
  • modrá část - patentovaná technologie účinně neutralizuje pachy v místnosti až o 70% (prokázáno vědeckými testy)

ceresitZvýšená vlhkost vzduchu nás ale často trápí také v malých a uzavřených prostorech (šatní skříně, botníky, interiér auta...). Právě pro tyto situace byl vyvinut produkt Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky. Jeden sáček vydrží vstřebávat vlhkost po dobu 4-6 týdnů. Speciální tkanina na povrchu sáčku propouští vlhkost pouze dovnitř a brání jejímu úniku zpět do prostoru. Absorpční sáčky plní i roli deodorantu - prostor příjemně provoní levandulí. Navíc je všeobecně známé, že levandule odpuzuje moly.ceresit

ceresitJe-li třeba se razantně zbavit i nepříjemných plísňových map na stěnách nebo jiných místech, sáhněte po Ceresitu STOP PLÍSNI. Ten spolehlivě odstraňuje plísně, houby i bakterie. Praktické balení s rozprašovačem usnadňuje aplikaci i v ceresithůře přístupných místech. Stačí jej nastříkat na postižené místo, nechat 5 - 10 minut působit a pak opláchnout vodou.

Ceresit - pro váš zdravý domov

Podobnosti najdete na stránkách www.stop-vlhkosti.cz.

Reklama