Zdraví je životně nejdůležitější hodnota, jejíž cena narůstá s přibývajícím věkem. Každý člověk si za své zdraví odpovídá sám a je jeho závazkem o něj náležitě pečovat. Udělejte pro své zdraví víc a mějte ho pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv.

Klinicky ověřené tlakoměry OMRON přichází s jedinečnou novinkou. Díky nové internetové platformě OMRON Bi-link můžete aktivně spravovat své zdraví vždy a všude. Služba Bi-link je váš nový, jedinečný a komplexní zdravotní rádce, který vám pomůže sledovat, porozumět a vést záznamy o vašich životně důležitých zdravotních ukazatelích.

Omron

Na svůj účet můžete nahrát údaje ze zdravotních přístrojů OMRON, což vám ušetří práci se zapisováním nebo manuálním vkládáním údajů do počítače. Připojit lze měřiče krevního tlaku, krokoměry (monitory aktivity), tukoměry nebo glukometry. Všechny naměřené hodnoty jsou bezpečně uloženy a analyzovány. Následně je vytvořen kompletní obrázek o vašem zdraví. Nakonec můžete pomocí Bi-link.cz naplánovat aktivity a nastavit osobní cíle. Tím vás Bi-link.cz motivuje k udržení nebo dokonce ke zlepšení vašeho zdraví. Své zkušenosti a názory můžete navíc sdílet s ostatními uživateli.

TIP:

Společnost OMRON speciálně pro tuto službu vyvinula novou generaci tlakoměrů - s klinicky ověřeným tlakoměrem na paži OMRON M6 Comfort IT s USB připojením budete mít své zdraví vždy pod kontrolou. Jedná se o komfortní model s unikátní Intelli manžetou, která snímá tlak po celém obvodu paže. Měření se tak stává mnohem jednodušší a přesné, jelikož je nemožné ji špatně umístit. Tato manžeta se navíc dá použít na standardní i silnější paži. K dostání za cenu 2 321,-Kč.

Zakoupit můžete také monitor pohybové aktivity OMRON HJ-322U s USB připojením, který spočítá vaše kroky, ušlou vzdálenost a spotřebovanou energii v kcal. K dostání za cenu 1 248,-Kč.

Zaregistrovat a aktivně spravovat své zdraví můžete na www.bi-link.cz.

Měření tlaku

Omron

Obzvlášť užitečná může být tato platforma při domácím měření tlaku. Mnoho lidí má vysoký krevní tlak, aniž o tom vědí. Vysoký krevní tlak nebolí, nemá žádné příznaky, přesto způsobuje poškození tepen a životně důležitých orgánů v těle. Lékaři mohou pacienty zkontrolovat ve své ordinaci, ale domácí kontrola v klidu a pohodlí domova zaručuje objektivnější hodnoty krevního tlaku a může zvýšit pravděpodobnost zachycení nepravidelného srdečního rytmu, včetně výskytu fibrilace síní u rizikových skupin osob.

Někteří lidé už si na domácí měření tlaku zvykli, avšak většina uživatelů, kteří používají digitální tonometr pro měření tlaku v domácím prostředí, bohužel své údaje zapomínají zaznamenávat, uvádějí údaje nepřesně nebo si je malinko „upravují“ k lepšímu obrazu. Díky nové platformě OMRON Bi-link dojde k uložení přesně naměřených hodnot, a tak se nemůže stát, že byste zapomněli své hodnoty zaznamenat nebo je snad uvedli nepřesně. Naměřené údaje se nemůžou ztratit, nejdou smazat a lze je exportovat. Díky těmto přesným datům může váš lékař stanovit odpovídající a účinnou léčbu.

Omron

Reklama