Celine-do-textu.jpg
Foto: Shutterstock

„Opravdu jsem doufala, že budu už v pořádku, ale předpokládám, že je třeba být mnohem trpělivější a musím zkrátka dodržovat režim, který mi předepsali a doporučili lékaři. Naše vystoupení vyžaduje velké množství příprav a je organizačně náročné, proto musíme učinit rozhodnutí dnes.  Budu se těšit, až se vrátím zdravá, stejně jako vy všichni. Tuto pandemii překonáme. Velmi mi pomáhají vaše slova lásky a povzbuzení, které mi posíláte přes sociální sítě. Znamená to pro mě celý svět,“ uvedla Céline Dion na svém profilu.

Podle prohlášení některých zahraničních médií by oním zdravotním problémem měly být chronické svalové křeče. Zotavení zpěvačky trvá déle, než její tým lékařů předpokládal, a proto si vzali nějaký čas na péči o její zdraví a nastavení nového léčebného postupu.

Sama Céline Dion navíc také před nedávnem vyjádřila osobní podporu všem lékařům a zdravotníkům v souvislosti s bojem proti pandemii onemocnění covid-19. „Nekonečně chválím vaši odvahu,“ nechala se slyšet. 

Zdroje: Global news, Profimedia, Instagram Celine Dion

61e5915838f27image.pngČtěte také: Sarah Jessica Parker potřebovala v pokračování Sexu ve městě šestery stejné šaty. Několikrát si je pozvracela