Co se vám vybaví, když se řekne zdravotní bota? Většině z nás nevzhledný tvar, nevýrazné barvy a humpolácké zpracování - přece jde o zdraví a ne o krásu. Možná máme někde hluboko v mysli zakódované, že všechno, co je zdravé, musí být zákonitě nechutné, mdlé a nehezké. Dnes už to dávno neplatí.

Peter Legwood.

Přesvědčila jsem se o tom při pohledu na nové modely zdravotní obuvi Peter Legwood. Na první pohled působí velice elegantně a optimisticky, takže máte chuť si je okamžitě obout. Jejich oblé tvary a výrazná neonová barevnost ve mně vyvolává dojem, že se designéři inspirovali šedesátými lety minulého století, které opět přichází do módy. Některé zvláště otevřené modely vypadají až futuristicky, jiné jsou zase sympaticky střízivé, takže si najdou své nositele i mezi lidmi konzervativně založenými.

Další velkou výhodou těchto bot je jejich všestranné využití. Dají se nosit jak v létě, tak jako praktická domácí obuv, kterou oceníte zvláště v zimních měsících, kdy jsou vaše nohy více namáhané. Co si mohou přát víc, než odpočinek od uzavřených, mnohdy těsných a málo prodyšných bot.

peterlegwood

No řekněte, nevyměnila byste svoje rozšmajdané bačkory za tyhle sympaticky barevné a hlavně zdravé pantoflíčky? Já rozhodně ano. Navíc, jak tvrdí výrobci mají dobrý vliv na stavbu těla a bolesti zad.

P. S.: Přiznám se, že podobné boty nejmenované značky už nenosím, protože jsou měkké a nepohodlné.

Jsou to takové image pantofle - velmi hezké a pohodlné, jistě si je oblíbí ti, kteří jsou vyznavači bot typu „kroksky“. Na rozdíl ale od tohoto typu bot jsou pantofle Peter Legwood opatřené patentovaným systémem AEQUOS, který zlepšuje držení těla, snižuje zatížení svalů dolních končetin a zad. Také materiál, ze kterého jsou vyrobeny podléhá přísným požadavkům pro kvalitu a vliv na naše zdraví. Navíc jsou velmi lehké, antibakteriální a protiskluzové.
Pantofle si můžete vybrat podle svého vkusu - v různých barvách a tvarech. Protože bota musí dobře sedět, aby plnila správně svoji zdravotní funkci prodejci vám ji dle potřeby mohou „nahřát“ a upravit přesně pro tvar vaší nohy - pokud je to potřeba.

Sortiment obuvi Peter Legwood najdete na www.peterlegwood.cz, kde se dozvíte více o možnosti nákupu v e-shopu i kamenných prodejnách po celé ČR.

peterlegwood

Boty jsou doporučovány odborníky také pro ty, kteří mají problémy s plochými nohami, haluxem(vbočený palec), propadlou klenbou či bolestí kloubů a zad.

Přečtěte si, kde jsme o nich psali:

Hezká obuv, která vám pomůže od bolesti zad a srovná vám tělo

Reklama