Zdravím všechny, kdo mou milou Ž-in tvoří,
redakci, ale i všechny čtenářky, jelikož bez nich byste neměli na čem pracovat.

Myslím, že nejen dnes Vám, kteří nás denně zásobujete novinkami, máme možnost vyjádřit, co si myslíme a jaký přínos pro nás má Vaše práce. Většina redaktorů se aktivně účastní debat, což se mi hodně líbí, protože vzniká rychlá spolupráce v nápravě nedostatků a kvalitní komunikace v případě pochval a jiných komentářů. V diskuzích jsem poznala mnoho názorů, povah a životů pravidelných pisatelek, což považuji za přínosné.

Ráda si počtu příběhy za života (od Míši jsou nejpovedenější, ale ostatní tímto neshazuji). Většinou proletím všechny aktuální články (pokud nejsou zrovna doslova kopírované z jiných serverů, což mě mrzí), mrknu na debaty, prolítnu soutěže, co kdybych potkala Štěstěnu, a zase se vracím do reality.

Většinou se v debatách zastávám moravské části čtenářek, protože je mi líto, že ta západní část naší zemičky je upřednostňována, ale nebojte, my se nedáme!

Děkuji, že jste, a zůstaňte s námi pořád v dobrém, i když do Vás občas moc rýpeme!

 Ifulinkaa

 

Díky, Ifulinko, za milý mail. Protože jsem napůl z Moravy, tak věřte, že alespoň já rozhodně západ republiky neupřednostňuju. A že Míša Kudláčková je nyní nejoblíbenější členkou redakce u vás, u čtenářek, dosvědčuje i následují příspěvek čtenářky Martin5

Ženu-in navštěvuji skoro každý den. Potěšilo by mě, kdyby Míša Kudláčková častěji vykládala karty. Bohužel minule se na mě nedostalo, tak stále čekám, snad to vyjde.

Také články, které píše Míša Kudláčková, jsou velmi zajímavé a k zamyšlení.

Ale nejen ty od ní, ale i spousta dalších. I některé soutěže jsou fajn, i když jsem zatím nevyhrála, ale nevzdávám to. Přeji vám hodně spokojených čtenářek

martin5

 

Martino5, děkujeme i za váš příspěvek. Příští týden v pátek opět Míša chystá vykládání karet a věřte, třeba na vás tentokrát řada vyjde.

Všem vám děkuji za milé e-maily v redakční poště a připomínám, že pondělí se ponese v duchu tanečním a rytmu Dany Svobodové. Více najdete ZDE :PONDĚLÍ BUDE VE VÍRU TANCE

Krásný víkend a rychlý server všem účastnicím Víkendové klikací soutěže přeje

Radek Kříž

Reklama