Krásné ráno přeji! Dnes si budeme povídat o doktorech, lécích, bylinkách, alternativní medicíně, zkrátka o léčení... Zajímá mě, jak stonáte vy, milé čtenářky - jste spíš pro klasickou medicínu, nebo pro alternativní?

Dobré ráno, milé čtenářky!

Máme tu čtvrtek a sním téma lékařské, respektvive léčebné. K léčení nemocí přistupujeme každý jinak, neb máme každý jiné zkušenosti. Někdo nedá dopustit na konvenční západní medicínu, jiný tvrdí, že neléčená chřipka je o týden kratší. Zajímá mě, jaký je váš pohled...

Téma dne 28. 6. 2012: Lékaři vs. samoléčba

  • Věříte lékařům?
  • Když jste nemocná, léčíte se raději sama, nebo jdete k doktorovi?
  • Dáváte přednost západní medicíně, nebo východní?

Své příspěvky k tomuto tématu formou příběhů či zkušeností mi zasílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže). Pokud však chcete mít šanci na uveřejnění, a tedy i šanci na získání jednoho ze dvou dárků k tomuto tématu, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu a dorazí do naší e-mailové schránky nejpozději 28. 6. 2012 v 15.00 hodin. Dárky jsou tentokrát dva - pro jednu z vyznavaček západní medicíny tu mám připraveny dva balíčky výživového doplňku Omega-3 Max od firmy Noventis a jedné z vyznavaček východní medicíny a samoléčby zašlu knížku Léčivé rostliny od Ursel Bühringové (Knižní klub, 2010).

Omegalocivky

Reklama