Jak vám jde hubnutí? Já jsem zhubla a pak zase přibrala, stejně jako mnohé z Vás.

Víte dobře, že jsem pila hubnoucí koktejly  Opravdu mi pomohly, skutečně jsem zhubla a i moje vypadlá plotýnka mi dokonce dala pokoj. Asi že dostala v koktejlech dost vitaminů, minerálů i bílkovin. Taky jsem ignorovala nezdravá jídla a v koktejlech jsem měla přesně spočítané kalorie. Jenže – ouha! Nešlo to vydržet jen o koktejlech. MUSELA jsem zakousnout něco jiného, něco navíc! NO a pak jsem po všech těch ztracených kilech zas znova ta kila nabrala. Ne všechna. To ne. Ale dost na to, abych se tím zfrustrovala a pochopila, že to chce PLÁN! Ne pětiletku, ale nádherně dokonalý hubnoucí plán , který splním.

Můj hubnoucí plán bude obsahovat nejen hubnoucí koktejly, ale i jídla a svačiny a bude se mnou – vlastně za mě – kontrolovat všechno, co sním. A krásně se mi to spočítá v kaloriích.

Co budu jíst?

Koktejly! Ty, co jsou v prášku , budu pít doma, a když někam pojedu nebo při natáčení, tak si vezmu ty, co jsou už hotové v  praktickém balení

Snídat budu buď ovesnou kaši Ultra Fit ´n Slim  (a budu si pak připadat trochu jako Angličanka, protože ty jí ovesnou kaši denně), dodává totiž tělu energii, abyste se po ránu vůbec rozhoupali, a taky je v ní šest vitaminů a vláknina, a ta působí tak, že pak nebudu mít pocit hladu.

Když ale hlad přesto přijde, tak si dám müsli tyčinku Ultra Fit ´n Slim   (a připadat si budu zas trochu jak v Sexu ve městě, kde jsou holky tak vytížené, že kromě tyčinek nemají na žádné jídlo čas), v tyčince jsou cukry, ty mě snad rozveselí a já se pak ovládnu a podaří se mi co nejvíc omezit oběd i večeři.

Když nebudu vysloveně v terénu anebo v restauraci, tak si doma k obědu udělám „italské“ těstoviny Ultra Fit ´n Slim . Chutnají skoro jako ty pravé a připravím je vážně v cuku letu.

A pak bude večer a já se vrhnu na polévky Miluju je! A někdy si do nich přidám pažitku a budu sytá a bude mi to chutnat, že mě určitě v noci neochromí plíživé chutě. A taky miluji bramborovou kaši a ta Ultra Fit ´n Slim je dokonce s cibulkou a krutonky.

Boubelky, udělejte si taky svůj hubnoucí plán! Sestavte si ho na každý den! Podle toho, co ten den budete konkrétně dělat, podle toho, co vás prostě čeká a nemine!

Chci zhubnout, pak  nepřibrat a chci mít jistotu, že mi to i zdravotně pomůže!

No… a co dokážu já, to vy dokážete stoprocentně!

 

Takže, milé boubelky, udělejte si i vy

hubnoucí plány,

ať jsou z nás dámy!

 

Můžeme se vzájemně sledovat na internetové adrese www.fit-slim.cz, ve Šťastném Jimovi i v „Halině“.

Abyste na to nebyly sami, zaregistrujte se na stejných internetových stránkách nebo na letáku vloženém do výrobků Ultra Fit´n Slim do Hubnoucího programu , kde vám odborníci poradí, jak na to, kde získáte další tipy pro zdravé hubnutí a spoustu dalších výhod včetně výrazných slev na produkty Ultra Fit´n Slim.

 

HUBNĚTE ZDRAVĚ, BEZ HLADU,

AŤ MÁTE DOBROU NÁLADU!