Jakub KočíAhoj všem Tanzániím, TorámTorámTorám, Floridám, Vodfonům, Vivinám, Anajím, Jazuzinkám, Rikinám... zkrátka všem, kdo mají nějakou přezdívku!

Dnes si právě o vašich přezdívkách budeme povídat! Proč vůbec používáte přezdívky? A jak jste k nim přišli? Dali jste sami někomu nějakou přezdívku? Tohle všechno mě zajímá.

Sám jsem měl v životě hned několik přezdívek, nejvíce mi přirostla k srdci přezdívka Drak, kterou používám dodnes. Jak vznikla? Do všeho jdu po hlavě a s nadšením, zkrátka jako drak se hned na všechno bez rozmyslu vrhnu. Občas z toho je i nějaký ten průšvih, ale to mě neodradí. Tuhle přezdívku jsem si vydobyl, když jsem někdo v roce ´94 zapadl do fantasy komunity a už mi zůstala. Doma si se ženou neříkáme jinak než Mirwen a Drak, synek je zase Striga. Přijde vám to divné? Možná, ale má to svoje výhody - přezdívka je daleko unikátnější a taky něco o svém majiteli vypovídá. Když jsem tedy v naší partě slyšel poprvé třeba o Piži, vůbec mě nepřekvapilo, že tahle kamarádka má sotva metr do výšky.

Dost pomlouvání sebe sama, pomlouvejte se chvíli vy! Pište mi o svých přezdívkách - máte s nimi nějakou veselou historku? Charakterizují vás nějak? A máte vůbec nějakou? Pište mi to do redakčního e-mailu...

redakce@zena-in.cz

  • Jak jste k přezdívce přišli?
  • Máte jen jednu?
  • Dali jste někomu přezdívku? A proč?
  • Máte svou přezdívku rádi?
  • A co nick na Ženě-in, používáte ho ještě někde jinde?

A rovnou vám také prozradím, že tu pro vás dnes mám připravenou voňavou kosmetiku Adidas Floral Drem a nějaké to čtivo. Takže pište, pište, ať něco pěkného vyhrajete!

Reklama