Posláním Yoggies jsou produkty té nejvyšší kvality, protože pes je pro ně skutečným nejlepším přítelem člověka. Proto všechny produkty vyvíjejí spolu s veterináři, chovateli, zákazníky i odborníky na výživu psů. Granule lisované za studena, jogurty pro psy, pamlsky, doplňky i omáčky pro psy mají jedno společné. Základem jsou vždy suroviny nejvyšší kvality, moderní postupy výroby a zpracování krmiv bez jakékoliv chemie, obilí i sóji.

Firma Yoggies je jedničkou na trhu se zdravými krmivy, což ví již tisíce spokojených chovatelů i jejich psích a kočičích přátel. Garance kvality i zdraví pro vaše miláčky je i v tom, že žádné produkty Yoggies nebudou nikdy obsahovat chemické konzervanty a dochucovadla. Chemické konzervanty, ftaláty (měkčidla plastů z plastových pytlů) nebo dokonce vysoké hodnoty chemicky přidávaných vitamínů mohou velmi zásadně poškodit zdraví vašeho psa. Pokud chcete mít zdravého psa, krmte ho zdravě a bez chemie.

Které produkty jsme otestovali tentokrát?

Věra, obchodní oddělení – Jorkšírský teriér, 5 let a 6 let 

pe1.jpg
Foto: Věra Forejtová

Na testování jsem se moc těšila, protože díky našemu magazínu jsem se se značkou Yoggies seznámila a její produkty mne nadchly složením. Jak se občas říká, že co je zdravé, není dobré, u Yoggies to opravdu neplatí. A to neříkám já, ale usuzuji z reakcí Charlie a Tary. Jorkšírci dostávají minigranule a 2 dny v týdnu jim uvařím maso, zeleninu a rýži. Jsou zvyklí i na malou dávku syrového masa. A tím asi začnu – Yoggies B.A.R.F. je syrové maso doplněné o probiotika, prebiotika a kloubní výživu. Je zdravé a moc chutné, jediné, co holkám nevyhovovalo, byl malý obsah misky, která byla vždy dočista umytá.

A pak následovaly psí oči. Hovězí výcvikové pamlsky Yoggies jsou skvělým pomocníkem, pokud chcete psa něco naučit. Pejskům tak chutnají, že se snaží splnit vše, co chcete. Navíc jsou bez jakékoli chemie. Musím přiznat, že opravdu krásně voní po mase. Je to zdravá odměna. Velkým překvapením byl JOGURT pro psy a kočky. Mléčné výrobky psům moc nedávám, protože pak mají problémy se zažíváním. Tak jsem do testování šla trošku nejistě. Bála jsem se následků. Jogurt mne ale mile překvapil, protože oběma moc chutnal, ale co bylo podstatnější, žádné vedlejší účinky neměl! Právě naopak, obě holky byly méně nadmuté. Určitě jim budu tyto jogurty kupovat i nadále. 

62948628da995blobid0.png
Foto: Věra Forejtová

MINIGRANULE Yoggies, jehněčí a bílá ryba, granule lisované za studena s probiotiky jsou dle složení opravdu skvělé. Obsahují 85 % skutečného masa v syrovém stavu a také psům náležitě chutnají. Když jsem jela na chalupu, kde tyto granule nemám, dala jsem jim jinou značku a obě holky se celý víkend misky ani nedotkly. Shrnutí mého testování je, že produkty Yoggies jsou zdravé, bez chemických látek a konzervantů. Určitě psům pomáhají při neduhách, které mají. Za chovatele psů i koček tuto značku ráda doporučuji a určitě ji budu kupovat i nadále. A co je nejpodstatnější, obě fenky jsou z Yoggies nadšené. 
 
Jitka, obchodní oddělení - Leonberger, 2 roky

629486bded909obrazek.png
Foto: Jitka Turková

 
Náš velký chlupatý miláček je leonberger, 2letá slečna Rose. Rose není vybíravá a nemáme žádné vážné problémy s krmivem. Ale jako chovatel již v pořadí třetího leonbergera vím, a každý dobrý veterinář vám potvrdí, že kvalitní krmivo a vhodné doplňky stravy jsou základ pro co nejdelší, zdravý a spokojený život. Je mi velmi sympatický samotný příběh vzniku značky Yoggies, příběh lásky ke štěněti pana Jiřího Švihálka, zakladatele rodinné firmy, který zachránil poničený zažívací trakt svému labradorskému retrívru Roxymu jogurtem.

A tak mě testovaný Jogurt pro psy zaujal. Rose moc chutnal a já ho rozhodně zahrnu do jejího jídelníčku k potlačení občasných průjmů a bohužel časté plynatosti, na kterou Rose dost trpí.
 629486a05ccacobrazek.png
Foto: Jitka Turková
 
Testované Yoggies granule lisované za studena s jehněčím masem a bílou rybou, nový trend pro zdravé krmení, jsem nejdříve prostudovala na stránkách značky. Jsou vyrobeny zcela bez chemie, pomáhají čistit střevní stěnu, nebobtnají v žaludku, čímž se snižuje riziko torze žaludku. Granule jsou tvrdé a kousáním pomáhají čistit zubní kámen. Obsahují laktobacily, které probiotickým účinkem udržují zdravý imunitní systém psa. Co si více pro Rose přát? A Rose si na granulích skutečně pochutnala.

Yoggies krůtí konzerva pro psy s batáty a bodlákovým olejem po otevření tak krásně a čerstvě voněla, že jsem sama skoro měla chuť ochutnat, ale Rose ji tak rychle snědla, že nezbylo. Vmíchala jsem ji jako doplněk k našim původním granulím, na ovonění. Opět úspěch.

629486e83a24cobrazek.png
Foto: Jitka Turková

Rosino slastné chroupání bezlepkových sucharů s krůtím masem a lněným semínkem bylo radost vidět i slyšet. 

Já i Rose jsme se rády seznámily se značkou Yoggies, moc chutnala a můžeme doporučit ostatním milujícím chovatelům našich nejlepších přátel – pejsků.

Další inspiraci najdete na stránkách www.yoggies.cz
 629486478dbfcobrazek.png

Reklama