Snažíte se dopřát svým dětem ze stravy to nejlepší? Asi se shodneme, že to není leckdy vůbec jednoduché. Děti odmítají některé z potravin, což je přirozené, vždyť si vzpomeňme na sebe! Zkuste na to jít jinak. Forma, v jaké jsou vyráběny multivitaminy Marťánci, vám ve vaší snaze dopomůže.

Obsah jednoho cucavého vitamínku - ve tvaru malých Marťánků - dětem zajistí potřebnou dávku všech látek, které v malém tělíčku zařídí, aby vše fungovalo jak má.

Máte možnost vybrat si z více variant:

martanMarťánci s Imunactivem obsahují všecheny nezbytné vitaminy, minerály a jiné aktiviní látky v obecně doporučovaném množství, které je důležité pro řádný fyziologický růst a vývoj. Obsahují jedinečný komplex Imunactiv (beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek), který společně s vitaminy a minerály přispívají k řádnému fungování imunitního systému a celkové vitalitě. Díky xylitolu příznivě ovlivňují zdraví zubů. Marťánci s Imunactivem jsou nabízeny v příchuti jahoda a pomeranč nebo MIX těchto chutí.

martanMarťánci s prebiotiky obsahují vitaminy, mi¬nerály a další prospěšné látky nezbytné pro obranyschopnost, řádný vývoj, fyziologický růst a obecnou vitalitu. Obsažená prebiotika (inulín) podporují zdravou střevní mikroflóru a správné vstřebávání vápníku. Navíc obsahují xylitol, který přízínivě ovlivňuje zdraví zubů a zároveň dodává tabletám lahodnou chladivou chuť. Můžete si vybrat z příchutí lesní plody, jahody a mix těchto příchutí.

martanDalším produktem, který ocení rodiče i těch nejmenších dětí je přípravek Marťánci sirup, který je souhrnem všech nezbytných vitaminů, minerálů a jiných aktivních látek, které jsou velmi důležité pro fyziologický růst, zdravý vývoj a celkovou vitalitu.
Sirup je vhodný již od jednoho roku dítěte a má příjemnou pomerančovou příchuť.
Marťánci sirup je souhrnem všech nezbytných vitaminů a minerálů, které jsou velmi důležité pro fyziologický růst a zdravý vývoj. Navíc obsahuje unikátní aktivní složky beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek. Tyto látky společně s vitaminy a minerály přispívají ke správné funkci imunitního systému. Vitaminy skupiny B jsou potřebné pro celkovou vitalitu a správnou funkci metabolizmu. Vitamin A a jód jsou nezbytné pro správné vidění, stavbu a funkci kůže. Vitamin D zajišťuje vstřebávání a využívání vápníku pro stavbu kostí a zubů. Vitamin C slouží jako ochranný antioxidant.

Účinky

  • má blahodárný vliv na přirozenou imunitu
  • povzbuzuje vitalitu a celkově dobrý zdravotní stav
  • podporuje fyziologický růst a správný vývoj
  • je nezbytný pro zdravé zuby, kosti, vlasy, kůži a nehty
  • je doporučován během rekonvalescence a fyzické nebo duševní únavy

Dávkování

  • děti od 1 roku 5 ml sirupu jednou denně (5 ml = 1 čajová lžička)
  • děti od 3 let a dospělí - je možno zvýšit dávku na 10 ml sirupu denně

K dávkování sirupu můžete použít přiloženou kalibrovanou lžičku.

Vše o přípravku Marťánci sirup najdete ZDE.

Účinky Marťánků dokazuje i provedená studie. Výsledky sledování prokázaly, že během 2 letého užívání Marťánků 465 dětmi ve věku 3-12 let došlo ke statisticky významnému poklesu v celkovém počtu nemocí, také celkové době nemocí a v jednotlivých parametrech vážnosti nemocí.

Podrobně o studii na www.walmark.cz