Nedávno jsme na tomto místě psali o multivitaminových tabletkách od Walmarku, které mají tvar Marťánků a které jsou k dostání ve čtyřech různých příchutích. Jestli vašim dětem zachutnaly, možná budou chtít vyzkoušet i další zajímavé produkty z portfolia Walmarku. I ony totiž spojují hravost se zdravotním účinkem, teď navíc k některým z nich můžete obdržet jako dárek veselou figurku.

Brontíci - vitamín C na ochranu před nachlazením a chřipkou. Brontíci jsou tablety vitamínu C ve tvaru malých dinosaurů s vynikající ovocnou příchutí určené především nemocným dětem, nebo těm, které se zotavují po nemoci, případně jsou vystavené zvýšené fyzické i psychické námaze. Sílu vitaminu C ocení také organismus dětí žijících ve městech a znečištěných oblastech. Navíc právě jaro je ročním obdobím, kdy máme všichni zvýšenou potřebu vitamínu C, protože z přirozených zdrojů ho získáváme málo.
Brontíci jsou k dostání ve 30 a 100 tabletových baleních. Ke každému z nich dostane kupující v rámci právě probíhající akce zdarma figurku veselého brontosaura.

Bobříci jsou tablety s příjemnou višňovou chutí, které díky obsahu fluoru podporují odolnost proti vzniku zubního kazu. Forma cucavých tablet je ideální, protože na rozdíl od polykání je při cucání mnohem vyšší koncentrace fluoru ve slině a v měkkém zubním povlaku, takže fluor pak lépe pronikne k tvrdé zubní tkáni. Fluor byl v České republice přidáván do roku 1993 do pitné vody, ale nyní se již fluoridace vody převážně neprovádí. Nejbohatšími přírodními zdroji fluoru jsou mořské ryby, řasy a chaluhy - tedy potraviny u nás velmi málo konzumované. Proto se doporučuje doplňovat jeho příjem právě pomocí potravinových doplňků. Fluor pozitivně působí na vývoj a udržení zdravého chrupu, pomáhá chránit zubní sklovinu před působením kariogenních (způsobujících zubní kaz) bakterií a podílí se na udržování pevných kostí.

Echiňáčci jsou echinaceové tablety pro děti ve tvaru medvídka Koaly s příchutí černého rybízu a jako novinka s příchutí bubble gum. Echinacea je volně rostoucí rostlina původem ze severní Ameriky. Místní Indiáni ji po staletí užívají jako přírodní prostředek při různých infekcích a k urychlení hojení ran. V současnosti je Echinacea považována za jeden z nejlepších přírodních prostředků příznivě ovlivňující obranyschopnost organizmu. Jsou k dostání ve 30 a 100 tabletových baleních.
Při nákupu každého balení Echiňáčků získáte teď jako akční dárek figurku.

A ještě jednou zpátky do vesmíru. Kosmíci jsou tablety s kokosovou příchutí obsahující bakteriální kultury (Lactobacillus acidophilus), které jsou nezbytné pro správnou činnost zažívacího ústrojí. Klíčový význam má Acidophilus v době nemoci, kdy svým ochranným vlivem na zažívací ústrojí zmenšuje škodlivý účinek antibiotik a jiných léků na střevní sliznici a odstraňuje tak jejich vedlejší účinky. Stejným mechanismem pak bojuje proti průjmům nejrůznějšího původu. Kosmíci jsou k dostání ve 30 tabletových baleních a nyní se při nákupu můžete těšit na dárek v podobě násady na tužku - figurky kosmonauta.

Více o potravinových doplňcích a dalších produktech Walmark najdete na internetových stránkách www.walmark.cz.