Začíná období chřipek a nachlazení, takže řada z nás obrací kroky k lékárnám a nakupuje vitamíny jak pro sebe, tak pro děti.
Rádi bychom vám představili multivitamíny Marťánky, které letos přivážejí z kosmu nový dárek pro naše děti!

Letošním hitem po úspěšném Marťanském rádiu se stávají kosmohodinky s rádiem a kalkulačkou :-).
S Marťánky se ale děti můžou i bavit na hezkých stránkách www.martanci.cz .
Marťánci jsou komplexním multivitaminem a multiminerálem pro děti ve tvaru postaviček Marťánků s výbornou chutí. Pomáhají zajistit dětem potřebný přísun vitaminů, minerálů, stopových prvků a některých dalších prospěšných látek, které jsou nezbytné pro správný růst a vývoj dítěte.
Každá tableta Marťánků obsahuje potřebné vitaminy: A, D, E, vitaminy skupiny B, ze šípků získaný přírodní vitamin C a bioflavonoidy a širokou škálu minerálů, čímž pomáhá zabezpečit zdravý vývoj všech tkání a orgánů dítěte.

Vitaminy a minerály navíc doplňuje esenciální aminokyselina lysin, která je důležitá pro růst a vývoj dětských kostí, a další potřebné látky.
Děti mají na výběr mezi tabletami Marťánků v příchutích jahody a pomeranče a Marťánky s oligosacharidy s příchutí lesních plodů a meruňky, kde fruktooligosacharidy jsou druhem rozpustné vlákniny (nevstřebává se v tenkém střevě) představující nezbytnou živinu pro bakterie prospěšné v našem zažívacím ústrojí.
Podporují růst těchto bifidobakterií, a tím pomáhají chránit před nebezpečnými střevními infekcemi, a podporují imunitní systém dítěte.

Balení Marťánků: 30 a 100 tablet s příchutí jahody, pomeranče, lesních plodů a meruňky Dávkování: 1 tabletu denně během jídla nebo po jídle, rozpustit v ústech
Účinky: 
- zajišťují zdravý vývoj a růst dítěte, hlavně pak kostí, zubů, vlasů a kůže 
- udržují vitalitu a celkový zdravotní stav 
- přispívají ke správnému trávení a regulaci vyprazdňování 
- podporují chuť k jídlu

A jako každý rok vezou Marťánci i dárek, který rozhodně potěší vaší ratolest, a polykání vitaminů bude pro maminky snažší. Jsou to Kosmohodinky s rádiem a kalkulačkou.
Co všechno umí? 
Kosmohodinky zobrazí digitální čas: hodiny, minuty, sekundy, datum: měsíc, den 
Rádio naladí oblíbenou rozhlasovou stanici 
Kalkulačka dá na výběr základní matematické funkce

Upozornění: Čtěte pečlivě příbalový leták, kde je možno najít podrobnější návod k použití, nastavení kosmohodinek a další informace.