Zajímáme se moderní alternativy, které přinášejí dospělým kuřákům možnost změny.
Na našem trhu je několik takových zařízení, takže si kuřáci mohou vybrat to, co jim vyhovuje.  Kdo chce dnes skoncovat s cigaretami, má to o poznání snazší než před několika lety.
Díky moderním technologiím už nemusí být típnutí poslední cigarety utrpením.  Choutky na nikotin můžete držet „na uzdě“ třeba pomocí elektronické cigarety. Ta neobsahuje tabák, ale speciální kapalinu, takzvaný e-liquid.  Funguje totiž na bázi vaporizéru – přístroj mění kapalné skupenství na plynné, tudíž nevzniká kouř jako u klasických cigaret, ale pouze pára. Výhodou je volitelné množství nikotinu.  Elektronickou cigaretu si lze navíc dát i na místech, kde je kouření zakázáno.


Nejnovějším trendem, který vám může být oporou ve snaze skončit se zapáchajícími cigaretami, jsou bezdýmné či zahřívané tabákové produkty. Oproti elektronickým cigaretám se do přístroje vkládá speciální náplň, která však nehoří, ale pouze se zahřívá. Tabák se nespaluje, takže uživatel vdechuje páru obsahující nikotin. Rozhodnutí je pak jen na vás: zůstanete u svých cigaret, přejdete na variantu s potenciálně nižším rizikem nebo přestanete s tabákem? Pokud jste dospělý kuřák a chcete zahřívač tabáku vyzkoušet, můžete si přes webové stránky sjednat schůzku se zástupcem značky. Ten vám zařízení předvede, vysvětlí výhody oproti klasickým cigaretám, ale také otevřeně upozorní na rizika spojená s užíváním tabáku. Můžete se tak rozhodnout, co vám vyhovuje.
Hlavním benefitem zahřívače tabáku je skoro žádný zápach a žádný popel. Kuřáci, kteří zařízení vyzkoušeli, oceňují i pohledný design a jednoduché používání: jedno zařízení, jedno tlačítko a jedno nabití, které vydrží na celý den.

Mezi bezdýmné produkty patří například glo, které si můžete od letošního září koupit v místech, kde nakupujete produkty pro kuřáky. Výrobek s pokročilou technologií zahřívání tabáku nabízí konzumentům zážitek velmi podobný kouření, ovšem s potenciálně nižším rizikem. Množství škodlivých látek je totiž podle dostupných studií výrobce ve srovnání s tradičními cigaretami nižší přibližně o 90 až 95 procent.
Speciální akce v rámci vánoční nabídky: od 13. do 24. prosince lze pořídit balíček glo s deseti krabičkami tabákových náplní jen za třetinu ceny.
 
 
 

Reklama