Hledáte stomatologa či dentální hygienistku? Nejjednodušší to je na www.orbitklub.cz
Navštivte tyto stránky a přesvědčte se!
 

Vzdělávací program Orbit klub působí v České republice od září loňského roku. Jeho cílem je posilovat povědomí o důležitosti komplexní dentální hygieny u široké veřejnosti a odborníků z řad stomatologů i dentálních hygienistek. Orbit klub je komunikační a vzdělávací program s celorepublikovou působností, jehož součástí jsou také informační webové stránky www.orbitklub.cz. Novinkou webových stránek je od září 2005 také databáze stomatologů  a dentálních hygienistek v ČR, kteří přijímají nové pacienty.

Webové stránky www.orbitklub.cz jsou nedílnou součástí komplexního programu značky Orbit pro lékaře i pacienty. Cílem je podpořit u pacientů zájem o pravidelnou ústní hygienu a ve spolupráci se stomatologem jim předávat informace zajímavým způsobem. Webové stránky Orbit klubu obsahují zajímavá fakta a doporučení o dentální hygieně, zubním kazu a jeho prevenci. 

Od září letošního roku přichází Orbit klub s novinkou, a to možností vyhledání stomatologa či dentální hygienistky. U Orbit klubu máte jistotu, že stomatolog, kterého jste si vyhledali, má o nové pacienty zájem. Už dnes máte možnost vybrat si z více než 730 stomatologů a 30 dentálních hygienistek. Rozšířené vyhledávání umožňuje preferenci pohlaví nebo věku stomatologa. Webová stránka umožňuje vyhledávání podle měst či krajů. Orbit klub uvádí jméno a příjmení stomatologa, adresu ordinace, kontakt, ordinační hodiny a specializaci stomatologa.

Více informací najdete na www.orbitklub.cz.