pri.jpgFoto: Profimedia

Péče o sebe samu je pro herečku Priyanku Chopra velmi důležitá. Vždy si na ni vyhradí speciální čas. „Trávím tolik času make-upem a výběrem oblečení, ale nejlépe se stejně cítím, když moje pokožka září a nepotřebuje téměř žádný make-up,“ říká Priyanka pro magazín InStyle.
 
„Kdykoliv vyrážím na nějakou noční akci, vezmu hustý výživný hydratační krém na obličej a nechám ho v silné vrstvě na pleti působit jako masku asi 20 minut. Dvakrát do měsíce také provádím ošetření pokožky hlavy olejem, který si sama vyrábím. Naučila mě to máma. Zkombinujete trochu kokosového oleje a trochu ricinového oleje a vmasírujete do pokožky hlavy. Necháte chvíli působit a pak si hlavu umyjte šampónem,“ radí herečka s tím, že přísahá, že tato kombinace olejíčků pomáhá ke zdravým vlasům.
 
Další rutinou, kterou Priyanka provádí, je peeling. Své tělo zbavuje odumřelých buněk nejméně dvakrát za měsíc. „Během sprchování strávím přibližně pět minut masírováním kůže speciální peelingovou houbou. Pak smíchám arganový olej s tělovým krémem a vmasíruji směs do kůže. Pokud to budete dělat několikrát do měsíce, udržíte si tím tělo pružné a hladké,“ říká.

prprp.jpg

Foto: Profimedia