Také jste se rozhodli, že letos to na Vánoce bude prostě jinak? Už žádná kila navíc, už žádné hodiny trvající přípravy vánočních delikates? Speciální vlastnosti nádobí Zepter vám umožní vařit zdravě a připravit klasické vánoční recepty téměř bez tuku, soli a s maximálním zachováním živin a minerálů. Navíc ušetříte elektrickou energii a čas!

zepter

Společnost Zepter je odborník na zdravé vaření s pomocí vysoce kvalitního nádobí. Potraviny v něm lze zepterzpracovávat i bez použití tuku, díky čemuž výrazně snížíte energetickou hodnotu připravovaných pokrmů. Chcete mít čas i na to se zkrášlit, popřípadě se svými ratolestmi sledovat pohádky? Díky speciálnímu akutermickému dnu nádob Zepter se výrazně zkracuje doba vaření. Jeden centimetr silné dno vyrobené z několika vrstev slitin totiž okamžitě přenáší teplo z varné desky do nádoby, vaření je výrazně rychlejší a následně je teplo v nádobě uchováváno mnohem déle než je tomu u běžného nádobí.

Pomocníkem k nezaplacení šetřícím nejen čas, ale i energii, je populární varný sloupec. Díky dokonalé kompatibilitě nádob je možné vařit v několika vrstvách nad sebou. Teplo se rovnoměrně rozvádí mezi jednotlivými patry a uvnitř nádob nepřetržitě cirkuluje pára. Ve varném sloupci je možné vařit bez použití soli, vody nebo oleje. Unikátní metoda přípravy navíc šetří také energii, neboť celý pokrm lze připravit na jedné plotýnce ve varném sloupci. Plotýnku můžete po zahřátí nádob na určenou teplotu vypnout, a pokrm se přesto dovaří díky tepelné energii nakumulované v nádobách.

zepter

zepterKe smažení ryb a řízků s minimálním množstvím tuku lze použít Zepter nádobu Wok s akutermickým dnem či tzv. grilery - nádoby s pyramidovým dnem, které zaručí, že se jídlo k pánvi nebude přichytávat.

Vánoce jsou také časem chlebíčků, jednohubek a vánočního cukroví. Zde vám bude neocenitelným pomocníkem multifunkční mixér mixSy, který hbitě pomůže s přípravou pomazánek, strouhanky z čerstvého pečiva, těsta na pečení, naseká ořechy, ušlehá majonézu a na závěr nadrtí led do drinku, který si během vaření stihnete v klidu připravit.

zepterVánoční období je typické zvýšeným počtem návštěv a přípravou těch nejlepších laskomin. Abyste nemusela každý všední den nakupovat a připravovat pokrmy pro další hosty, oceníte možnost vakuového uchování potravin v systému Zepter vacSy. Ten umožňuje uchovat potraviny i nápoje až pětkrát déle čerstvé než při běžných metodách skladování. Ve vakuu potraviny neosychají, nepřenášejí se mezi nimi pachy a nedochází u nich ke ztrátě barvy či chuti. Potraviny zůstávají čerstvé a lákavé na pohled.

Více informací o výrobcích Zepter najdete na www.zepter.cz

Chcete nám něco k tématu a nádobí Zepter napsat? Pak můžete na redakční e-mail (do předmětu prosím uveďte „Zepter“): redakce@zena-in.cz