Pod léčivými světly Philips bright light si můžete vychutnat skvělé krušovické pivo, víno z Velkých Pavlovic a pochoutky domácí i zahraniční kuchyně. A to všechno on-line, protože v prostorách restaurace je zdarma k dispozici WiFi připojení! A ceny? Více než příznivé!

 

Pouhých sto metrů od Staroměstského náměstí v Praze najdete tradiční podnik s netradičně normálními cenami  Restauraci Bright Light – Pub Mušketýr. V suterénu si můžete užít příjemnou folklorní atmosféru s poslechem muziky, v přízemí najdete pravou českou pivní restauraci, v níž točí všechny lahůdky z krušovické produkce. A pokud dáváte přednost vínu, určitě vás potěší široký sortiment výborných moravských moků z Velkých Pavlovic, jak sudových, tak lahvových s přívlastky.

 

Pokud se s kamarádkami chcete podívat na domácí video nebo společně sledovat poslední díl romantického seriálu, můžete využít obrazovek, umístěných v prostorách restaurace. Podnik je optimální pro firemní večírky i rodinné oslavy – můžete si objednat pečené vepřové koleno nebo si dát v Evropské unii stále vzácnější výborný tataráček. Na své si ovšem přijdou i milovnice salátových diet nebo vegetariánky.

 

Propagátory tradiční české kuchyně potěší téměř domácí svíčková a gulášek, česnečka nebo polévka v domácím chlebu, gurmáni si zase pochutnají na lososovi na grilu, Bakchusově pikantní směsi na bramboráčku nebo na pečené kachně na černém pivu s pomeranči. Kapacita restaurace je 170 míst, různá zákoutí a členěný prostor ovšem spoluvytváří poklidnou atmosféru a pocit soukromí.

 

Příjemné chvíle pod léčivým světlem při dobrém jídle a lahodném pivečku a vínku si můžete užít v Restauraci Bright Light v blízkosti Staroměstského náměstí na adrese: Dlouhá 14, Praha 1. Otevřeno je denně od 11 do 22 hodin.

 

Více zde: www.brightlight.wz.cz