Také máte pocit, že nastávající jaro dává našemu organismu zabrat? Cítíte se najednou bez energie a unavení? Pak je to možná signál potřeby přísunu vitaminů a důležitých látek, které tělo pro svůj zdravý běh potřebuje. Jak mu tyto látky dodat? Sáhněte třeba po Actimelu :-))).

 

Actimel je vhodný pro každého. Jak pro dospělého, tak i pro děti. Actimel se doporučuje pít každý den, například na začátku snídaně, kdy se připravujete do nového dne. Trávicí trakt je totiž schopen lépe přijmout a využít živé kultury, které jsou jeho složkou a ty mohou v organismu příznivě působit v průběhu celého dne.

 

Actimel je probiotický mléčný výrobek, který jako jediný obsahuje unikátní živou kulturu Lactobacillus casei Imunitass. Vlastnosti kultury Lactobacillus casei Imunitass byly ověřeny v řadě studií realizovaných mezinárodním výzkumným střediskem Danone Vitapole ve spolupráci s nezávislými odborníky a vědci. Tyto studie prokázaly, že právě tato probiotická kultura má příznivé účinky na přirozenou obranyschopnost organismu, a tím přispívá k ochraně zdraví.

 

„Probiotika jsou pro lidský organismus velice prospěšná. Jedná se o jedno či vícečetnou kulturu organismů, které, dostanou-li se do trávicího traktu, mohou příznivě ovlivňovat zdravotní stav člověka. Význam probiotik pro zdraví člověka je mnohostranný. Stále více se totiž ukazuje, že některá onemocnění mají souvislost s určitým způsobem výživy, a tím i charakterem střevní mikroflóry. Mléčné výrobky obsahující probiotickou kulturu mohou organismu pomoci například snižovat riziko infekce trávicího traktu či příznivě ovlivňovat i obranný systém organismu,“ říká MUDr. Petr Tláskal z FN Motol.

 

Možná jste zaznamenali, že v průběhu ledna a února se opět v ulicích celé České republiky pohybovaly ‚Actimel hlídky‘. Hlavním úkolem ‚Actimel hlídek‘ bylo další zvyšování povědomí veřejnosti o prospěšnosti probiotik, zdravé výživě a Actimelu jako probiotické potravině.

 

A co vy? Jak jste na tom s prevencí a posilováním svého zdraví????

Reklama