Také znáte ty smutné oči, které vás bedlivě pozorují, pokud něco jíte?

Často to člověku nedá a psíkovi něčím ze svého talíře osladí život. Jistě ale všichni víte, že právě to pro něho není zdravé a neprospívá to jeho kondici.

 

 

Jako dobrá volba zdravého a chutného mlsání pro pejsky jsou produkty oblíbené značky PURINA. Značka Purina nabízí pochoutky podobné těm „lidským“, které mají tvar, vůni a chuť například slaniny, salámu, steaku, sýra apod. Všechny jsou zabaleny v atraktivních obalech se zipem, díky kterým se dobře uchovávají čerstvé. Druhou skupinou výrobků, které se na trhu objevují pod značkou Friskies, jsou výrobky, které vedle odměny plní i funkci dodatečného příjmu minerálních látek, vitaminů nebo pečují o chrup psa. Jedná se o výrobky Shapes, Bonio a nově také DentalFresh.

 

Co tedy Purina pro vaše miláčky nabízí?

 

Picnic ve formě pěti masitých a lehce stravitelných tyčinek, které lze odlamovat na menší kousky. Mají opravdovou chuť a vůni masa a jsou vhodné i pro malé psy. Nabízí se s kuřecím masem a v tomto roce také nově s hovězím masem.

 

Beggin´ Salami - pořádné sousto salámu s fantastickou chutí a vůní, na kterém si váš pes jistě pochutná a důkladně zažvýká.

 

Beggin´ Strips - proužky voňavé slaniny, které jsou k nerozeznání od opravdové slaniny, ale na rozdíl od ní mají snížený obsah tuku.

 

T-Bonz - malé steaky připravené k naservírování, v podobě žvýkatelných kousků „syrového“ masa. Navíc jsou obohaceny o vápník a svým tvarem a chutí připomínají malé steaky.

 

Megabone -  zkroucená žvýkací kost s masitou náplní, která je zvenčí tvrdá a uvnitř měkoučká. Obsahuje vápník pro zdravý chrup a kosti. Tato žvýkací pochoutka však není vhodná pro štěňata a starší psy.

           

Funtastix - zkroucené tyčinky s příchutí šunky a sýra, které jsou vhodné i pro malé psy. Tato novinka je nízkotučná pro štíhlou linii vašeho psa.

           

 

Allsorts – legračně tvarované masové kousky s kuřecím, hovězím, jehněčím a králičím masem. Novinka je vhodná i pro menší pejsky a určitě neohrozí štíhlou linii.

 

Shapes - chutné sušenky z přírodních látek, které jsou obohaceny o vitaminy a mastné kyseliny pro vitalitu psa. Jsou připraveny tradičním způsobem – pečením v troubě.

 

Bonio – sušenky pro čisté, silné a bílé zuby. Omezují tvorbu zubního kamene o 25 % a zubního plaku o 20 %.

 

DentalFresh – žvýkací pochoutka pro zdravé zuby a dásně. Redukuje tvorbu zubního kamene až o 45 % a obsahuje petržel a mátu pro svěží dech psa.

 

Dopřejte svému miláčkovi skutečnou psí pochoutku, která mu bude nejen chutnat, ale také mu prospěje. Sortiment výrobků Purina je opravdu pestrý a jistě mezi nimi najdete ten pravý pro vašeho mlsouna. Odměnou vám bude jeho zdraví a spokojenost!

 

Deset  z vás teď může vyhrát dárek od Puriny. Stačí jen správně odpovědět a mít štěstí při losování. Soutěžte ZDE