Mlékárna Valašské Meziříčí uvádí v těchto dnech na trh novinku v oboru zdravé výživy – jogurtové mléko Zdravé osvěžení s obsahem probiotické kultury a vlákniny.
Jedinečné spojení probiotické kultury a vlákniny řadí Zdravé osvěžení mezi tzv. funkční potraviny, které komplexně působí příznivě na naše zdraví.

Jogurtové mléko Zdravé osvěžení se vyrábí ve dvou příchutích pomeranč s karotkou a jahoda.
Prostřednictvím této novinky představuje Mlékárna Valašské Meziříčí inovovaný typ obalu Pure-Pak® - kartonový obal Elomax®.
Předností obalu Elomax®, v němž je možné Zdravé osvěžení zakoupit, je dostatečně široký uzávěr pro nalévání.
Ten mohl být na karton umístěn díky významné inovaci - asymetricky řešené stříšce. Umístěním rozšířeného uzávěru na větší plochu stříšky byly uspokojeny nejdůležitější požadavky spotřebitelů na obaly vůbec – snadné otevírání, nalévání, bezpečné uchování nápoje a pohodlné napití přímo z obalu.

Zdravé osvěžení představuje ideální spojení hodnotného výrobku obsahujícího probiotickou kulturu a vlákninu s novým, praktickým a atraktivním obalem Elomax®.

Uvedení Zdravého osvěžení na trh je podpořeno prodejní kampaní, jež spočívá v poskytnutí jednoho balení tohoto jogurtového mléka zdarma při nákupu třech výrobků. Věříme, že obchodníci i spotřebitelé tento krok naší mlékárny uvítají a jogurtové mléko Zdravé osvěžení si oblíbí,“ řekl Jiří Berger, vedoucí prodeje a marketingu Mlékárny Valašské Meziříčí.
Jogurtové mléko Zdravé osvěžení obsahuje kombinaci vlákniny a probiotické kultury. „Vláknina jednoznačně patří k látkám významným pro naše zdraví. Řadí se mezi tzv. prebiotika, což jsou látky nejrůznějšího chemického složení přispívající k množení bakterií mléčného kvašení,“ řekla odbornice na zdravou výživu RNDr. Ludmila Oliveriusová, CSc.
Spojení vlákniny a bakterií mléčného kvašení v zakysaných mléčných výrobcích působí dobře na lidské tělo,“ dodala.
Spolupůsobení probiotik a prebiotik je velice komplexní a má řadu pozitivních důsledků pro náš organizmus. Můžeme říci, že jsou elixírem mládí a působí proti stárnutí.  

      
Reklama