Samoopalovací gel obsahuje karamel a unikátní jemné barvící složky, díky nimž dostane kůže už patnáct minut po aplikaci zlatavou barvu, která vydrží několik dnů. Používat ho můžete nejen v zimě, ale i v létě, když chcete získat krásné opálení bez toho, abyste se vystavovali ne právě zdravým slunečním paprsků anebo se dokonce spálili. 5afe97f42c4f7obrazek.png
 
Nu Skin Sunright Insta Glow nezanechává na kůži skvrny, zároveň ji hydratuje, proto bude zdravější a jemnější. To jiné samooplaovací krémy nedokážou. Protože jde o dokonalý tělový bronzer, můžete ho využít – podobně jako make-up – k optickému modelování a konturování postavy: stačí partie, na něž chcete upozornit, zvýraznit krásným opálením. Díky přirozenému vzhledu, který gel pokožce dodává, ho lze používat i přímo místo make-upu. Vaše tvář tak získá krásný a přirozený vzhled.
 5afe980311298obrazek.png
Jak na to?

1. Pokožku před použitím očistěte a osušte.
2. Gel krouživým pohybem v tenké vrstvě naneste na obličej a tělo. Vyhněte se očím, obočí, linii vlasů a rtům.
3. Odstraňte gel z kožních záhybů kolen, kotníků a loktů.
4. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce. 
5. Gel nechte na pokožce několik minut zaschnout, teprve potom se oblečte.

Nu Skin Sunright Insta Glow lze používat na tělo i obličej, díky gelové konzistenci ho lze snadno nanášet a roztírat. Rychle se vstřebává a příjemná je i jeho velmi jemná vůně.

Reklama