Těhotenství je výjimečným obdobím v životě ženy a obdobím velkých změn. Je přirozené, že nastávající maminka chce mít vše pod kontrolou, aby bylo dítě zdravé. Ať těhotenství teprve plánujete, jste v očekávání nebo již kojíte, vždy je třeba dbát na správnou výživu. Proto byl ve spolupráci se specialisty ÚPMD v Praze Podolí vyvinut GS Mamavit Prefolin +DHA.

Během těhotenství a kojení dochází ke zvýšeným požadavkům na spotřebu vitamínů, minerálů a dalších živin. GS Mamavit Prefolin + DHA má v kategorii přípravků a vitamínů pro těhotné nejbohatší složení na 5a82ad3a033caobrazek.pngtrhu. Obsahuje totiž 23 vitamínů a minerálů, které se postarají nejen o nadcházející maminky, ale i o jejich malé ratolesti.
Čtyřsložkový komplex Prefolin obsahuje kyselinu listovou v přirozené formě, která je jediná ověřená a doporučovaná Světovou zdravotnickou organizací WHO. Na rozdíl od štěpených folátů má přirozená kyselina listová potvrzený účinek klinickými studiemi. Dostatek kyseliny listové je spojován s nižším výskytem defektů neurální trubice a závažných vývojových vad.

Balení GS Mamavit má vysoký obsah Omega 3 nenasycené mastné kyseliny v přírodní formě, nezbytné pro vývoj mozku plodu. Přísun DHA významně snižuje riziko předčasně narozených dětí před 34. týdnem těhotenství. Rozhodně se nemusíte bát typického nepříjemného zápachu a pachutě rybího tuku. DHA kapsle díky speciální technologii DHA MMV Technology tyto nežádocí vlastnosti nemá. Navíc Mamavit neobsahuje umělá barviva a konzervační látky a je vhodný i pro diabetičky.

To nejlepší pro maminky a miminka, GS Mamavit, v balení 30 tablet + 30 tablet DHA, je možné koupit za doporučovanou cenu 481 Kč.
 
Více informací na www.mamavit.cz
 

Reklama