Ta, jejíž jméno se někteří majitelé chat a chalup téměř bojí vyslovit nahlas. Voldemort mezi houbami. A přece může být užitečná!

Hloupá dřevokazná houba, která nerozezná, že váš dům není padlý strom, a že tedy není určen k recyklaci, což je její hlavní práce v přírodě a co jí po dobrém vysvětlit dost dobře nejde, je nejen výtečnou pochoutkou, ale rovněž poslouží jako skvělý prostředek ke zvýšení potence.

A nejen to.

Lehce povařená houba je skvělým prostředkem na zvýšení mužské potence a ženám zase pomůže jednak vnitřně na podporu zažívacího traktu, a jednak vně na obnovu a revitalizaci vlasových kořínků.

f

Karbanátky z dřevomorky

20 dkg mletého kuřecího masa smícháme s třemi žloutky, špetkou pepře a soli. Pro tento účel je výborná dřevomorka čerstvá. S miskou tedy odejdeme k napadenému trámu a rovnou k masu seškrábeme cca 20 dkg houby. Poměr masa by měl být stejný jako poměr houby. Následně zamícháme a vypracujeme malé karbanátky, které před smažením obalujeme ve strouhance. Podáváme s bramborovou kaší.

Vlasový zábal z dřevomorky

Cca 10 dkg čerstvě naškrábané houby smícháme v misce s roztátým balíčkem olomouckých syrečků a přidáme tři lžíce hořčice. Směs naneseme na hlavu po umytí. Již nesplachujeme. Účes upravíme do požadovaného tvaru.

Příjemný a veselý den!

Reklama