V posledních letech se vztah našich občanů ke svému chrupu výrazně zlepšil. Stále více lidem záleží na tom, aby jejich zuby byly zdravé a pěkně vypadaly. Preventivní návštěvy zubních lékařů jsou pro spoustu z nás již samozřejmostí, i když zdaleka ji nevyužívají všichni. Je ještě stále hodně lidí, které k návštěvě zubního lékaře dožene až nesnesitelná bolest.

Že je ale lepší těmto nepříjemným situacím předcházet, vědí snad všichni. To nejdůležïtější má v moci každý z nás. A sice – správnou péči o svůj chrup.

Tou by měla být pravidelně, dostatečně a správně prováděna ústní hygiena a čištění zubů. Měli bychom ji provádět minimálně každé ráno a večer, nejlépe však po každém jídle. Při čištění bychom měli kartáčkem pohybovat směrem ze shora dolů a nezapomenout ani na zadní stranu.

Každé zanedbání se dříve či později projeví v podobě kazu či jiného zubního defektu.

Důležitý je rovněž správný výběr pasty na čištění zubů. Dnes je jich na trhu nepřeberné množství a my bychom vám rádi představili zubní pastu, která splňuje všechny nároky a požadavky na péči o chrup v dnešní době.

Jedná se o zubní pastu Vademecum.
Tato pasta zaznamenala v naší zemi velký úspěch a oblibu. Je to jediná značka, která díky odborným znalostem využívá přírodní složky k vyřešení problémů ústní hygieny.

Zájem je i (především) o nové varianty zubní pasty Vademecum – Perfection 3, Whitening a Ultra Fresh Gel.

Veliký úspěch má zejména varianta Perfection 3, která podporuje trojí účinekkompletní hygienu, svěžest dechu a bělost zubů. Kromě fluoru obsahuje zinek a přírodní extrakty ze zeleného čaje, čímž zaručuje výborné vyčištění zubů, svěžest zajišťuje kombinace dvou mátových olejů. Bělost zaručí výtažek ze šalvěje.  

          
Reklama