MiltraMaminky chtějí pro své děti to nejlepší a nejzdravější. A to že sýry jsou zdravé, platí také. Jsou zdrojem vápníku, který je důležitý pro správný růst kostí a zubů, a obsahují některé vitamíny (zejména A, E, B1 a B12) i minerály. Proto bychom je měli do dětského jídelníčku pravidelně zařazovat, ale vybírat ty opravdu kvalitní. SÝR PRO DĚTI - NOVINKA z mlékárny Miltra B, neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Je to polotvrdý plátkový 30% eidam, který je ideální na zdravou snídani nebo svačinku. Stačí pečivo namazané rostlinným tukem, obložené dvěma plátky sýra a zeleninou a... Myšák vám bude závidět. Mňam!
(Doporučená MOC - 21 Kč)

Kvalitní a zdravé sýrové svačinky si zaslouží i dospělí. Po ránu i v průběhu dne potřebujeme doplnit energii i vitamíny a minerály. Myšák, kontrolor kvality sýrů, doporučuje sýry z mlékárny Miltra B, které neobsahují konzervanty ani umělá barviva. Poznáte je podle specifického kulatého tvaru a obrázku Myšáka na obalu. Můžete si vybrat z mnoha variant sýrů ementálského typu, dlouhozrajícího 45%, pařených sýrů ve variacích uzené či neuzené, bylinkami nebo mexickým kořením ochucených sýrů a mnoha dalších. Tak přizvěte Myšáka ke stolu!

Miltra

Mlékárna Miltra B, s.r.o., která se nachází v Městečku Trnávka, patří mezi nejstarší mlékárny v Čechách. Historie sahá až do roku 1900 a mlékárenská výroba zde nikdy nebyla přerušena. Filozofií firmy je špičková kvalita. Většina Miltramléka pochází z vlastního chovu dobytka a i zbylá část je pouze od vybraných dodavatelů z naší republiky. Mléko je zpracováváno pod přísným hygienickým dohledem. To vše a značný podíl tradiční ruční práce, představují nezpochybnitelnou kvalitu pravidelně oceňovanou národními odbornými institucemi, např. z Celostátní přehlídky sýrů, Klasa, výherce Regionální potravina, Mls Pardubického kraje apod. Všechny výrobky Mlékárny Miltra B neobsahují konzervanty a jsou vhodné pro bezlepkovou dietu. Koupíte je například v řetězcích Billa, Ahold, Tesco, Coop a dalších. Tak... řekněte sýr! :)

Reklama