Břicho máme většinou spojené s jídlem a trávením. Ale věděla jste, že se lidský žaludek a ostatní části trávicí soustavy významným způsobem podílejí na ochraně organizmu proti nejrůznějším chorobám?

Škodlivé bakterie, jež způsobují mnohá onemocnění, se mohou do těla dostat prostřednictvím jídla, pití nebo třeba vzduchu, který dýcháme. Když se tyto patogeny dostanou do zdravého trávicího systému, narazí na armádu „hodných“ bakterií. Jde o živé aktivní bakterie, jež s patogeny bojují a brání vypuknutí choroby.  Udržování zdravé střevní mikroflóry proto není důležité jen z pohledů výživy, jde o zásadní úkol pro zdraví a fungování celého těla.

Aktuálně v zimních měsících nás navíc ohrožují respirační onemocnění jako kašel, záněty průdušek, vedlejších nosních dutin nebo středouší. I těmto infekcím můžeme čelit udržováním zdravé střevní mikroflóry.
5a58aec5933e5obrazek.png

Řešení nabízí BioGaia®
Aby byla vaše střevní mikroflóra vyvážená, zkuste užívat žvýkací tablety  BioGaia®. Představují jednoduchý, bezpečný a pohodlný způsob k získání a udržení zdravé střevní rovnováhy a zlepšení trávící funkce. Jedna tableta denně zajišťuje doporučenou dávku 100 miliónů živých bakterií Lactobacillus reuteri Protectis. Tablety BioGaia® se mohou žvýkat, polykat nebo nechat rozpustit v ústech, a to již od věku 3 let. Lze je užívat i v těhotenství a v období kojení. Koupíte je bez předpisu v lékárně. 
Neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.  
 
Cena doplňku stravy BioGaia® Protects 20 tbl. je 179 Kč.
Více informací naleznete na www.biogaia.cz.

Reklama