5bb209df407f8obrazek.jpgŠpaldové lupínky
Základem je 45% pšeničné špaldové mouky, díky tomu mají i větší obsah vlákniny. Špalda je starý druh nešlechtěné pšenice s mírně ořechovou chutí, která v současnosti zaznamenává návrat do našeho jídelníčku díky svým příznivým účinkům na naše zdraví.
Více o Špaldových lupínkách najdete ZDE.

5bb209fe58209obrazek.jpgŠpaldové lupínky s čokoládou
Snídaňové cereálie obsahují 80% špaldových lupínků obohacených o 20% kukuřičných lupínků dražovaných v mléčné čokoládě. Špalda je lehce stravitelná, bohatá na minerály a přirozeně neobsahuje cholesterol. Navíc úžasně chutná. Špaldové lupínky mají vysoký obsah vlákniny a jsou zdrojem kvalitních bílkovin.
Více o Špaldových lupínkách s čokoládou najdete ZDE.

5bb20a1867754obrazek.jpgPohankové lupínky
Snídaňové cereálie obsahují 45% pohankové mouky a pšeničnou celozrnná mouka. Pohanka je tradiční plodina a má vysoký obsah vlákniny. Obsahuje také řadu cenných látek, jako je například rutin, který pozitivně působí na náš organismus. Je lehce stravitelná, proto je oblíbenou součástí vyvážené snídaně. Má nízký obsah nasycených tuků.
Více o Pohankových lupínkách najdete ZDE.

5bb20a3045b90obrazek.jpgDobrá vláknina s vysokým obsahem vlákniny
Snídaňové cereálie, jsou obohacené pšeničnými otrubami, které jsou základem vlákniny
Jsou vyrobeny z celozrnné mouky.
Více o Dobré vláknině najdete ZDE.

5bb20a57d0f3bobrazek.jpgOznačení Vím, co jím
Mezinárodní výživová doporučení radí omezovat příjem nasycených mastných kyselin, cukru a sodíku, což přispívá k udržení dobrého zdraví. Výrobek Dobrá vláknina těmto doporučením odpovídá a je vhodný jako součást vyvážené pestré stravy při zdravém životním stylu. Více informací na www.vimcojim.cz

Tip na chutnou snídani:

Vyváženou, rychlou a zároveň chutnou snídani získáte smícháním cereálií s mléčným výrobkem, ovocem v jakékoli podobě a oříšky. Můžete ještě dochutit skořicí, kakaem či medem. To, jak si snídani poskládáte je jen na vás. Na takovouto pestrou snídani se pak budou těšit jak velcí, tak i malí. Můžete si dělat každé ráno jiný mix (střídat druhy cereálií, druhy ovoce, oříšky a další pochutiny).

Díky tomu bude každé ráno jiné a pestrá cereální snídaně se vám nikdy nepřejí.

Více na www.bonavita.cz