Je pro vás důležitý zdravý životní styl? Řešíte kvalitní suroviny? Vybíráte si pečlivě produkty, které nakupujute? Pokud ano, máme pro vás připravené testování, které oceníte pro svou snídani nebo svačinu.

Hledáme 30 čtenářek, které s námi budou testovat ovesné a rýžové kaše,
proteinové pudingy od Dr.Oetker!

Pokud se chcete zapojit do našeho testování, zapojte se do soutěže, kterou najdete na této stránce

Co budete s námi testovat?  V balíčku najdete tyto oblíbené produkty, které využijete pro zdravou snídani nebo svačinu.

Těšíme se na vaše recenze, které následně zpracujeme do článků. Do testu se zapojí naše redakce a také spřátelené bloggerky.

Ovesná kaše Banán a chia, která neobsahue laktózu
Jednoporcová ovesná kaše Dr. Oetker s vysokým obsahem celozrnných ovesných vloček a sníženým obsahem cukru je nejen zdravá, ale i rychle hotová. Je oblíbena hlavně jako snídaně nebo svačinka doma, v práci i na dovolené. Obsahuje minimálně 70% celozrnných ovesných vloček, chia semínka, banánový prášek a přírodní aroma. Kaše neobsahuje laktózu a má snížený obsah cukru.

Ovesná kaše Natural s přírodní vanilkou
Tato kaše obsahuje 70 % celozrnných ovesných vloček a extrakt z pravé vanilky pro přírodní vyváženou chuť tradiční ovesné kaše. Dopřejte si novou vylepšenou ovesnou kaši Natural s pravou vanilkou. Prvotřídní kvalita použitých surovin a vysoký obsah celozrnných ovesných vloček je základem pro vaši zdravou energii do nového dne. Praktické jednoporcové balení umožňuje mít Ovesnou kaši Dr.Oetker kdykoliv po ruce, ať už jako snídani doma či svačinku v práci. Můžete si ji připravit pouze s vodou.

Ryžová kaša Natural chia bezlepková
Bezlepková rýžová kaše Dr.Oetker je jedinečným výrobkem, který splňuje všechny podmínky moderního stravování. Dr.Oetker Rýžová kaše Natural s chia semínky může být výbornou snídaní či svačinkou. Kaše je lehce stravitelná a dodá vám energii i vitalitu pro každý den - ráno, v poledne i večer. Jednoporcové rýžové kaše Dr.Oetker jsou vyrobeny z velmi kvalitních  ingrediencí, podle originální receptury, s garantovanou bezlepkovou výrobou a zvýšenými laboratorními kontrolami. Jednoporcová bezlepková kaše je bez éček a bez přidaného cukru. Obsahuje chia semínka, která jsou vynikajícím zdrojem bílkovin. Kaše je neochucená a můžete si ji tak ochutit podle vlastní fantazie nejlépe čerstvým ovocem, ale také medem nebo džemem.

Rýžová kaše Meruňková
Pokud milujete meruňky, tato kaše vám bude zaručeně chutnat! Zdravá svačinka snadno a rychle, stačí vysypat obsah sáčku do hrníčku, zalít teplou vodou a kaše je připravená kdykoliv a kdekoliv – doma, v práci nebo na dovolené. Rýžové kaše neobsahují lepek a jsou lehce stravitelné.

Více inspirace najdete na stránkách Dr. Oetker ZDE

Novinka: Protein pudingy Dr. Oetker jsou jediné skutečné proteinové pudingy v prášku na českém trhu!

V balíčku také najdete tuto skvělou novinku! Dr. Oetker rozšiřuje svůj sortiment pudingů v prášku o dvě jedinečné novinky – Protein Pudingy, které mají vysoký obsah bílkovin (až 22%) a vynikající chuť. Jsou ideální pro všechny, kteří zařazují do svého jídelníčku tzv. funkční potraviny s obsahem bílkovin a zdraví prospěšných surovin.
Protein pudingy můžete připravit i dětem jako zdravý dezert nebo svačinku.

  • Protein Puding Dr. Oetker obsahuje kvalitní protein – micelární kasein. Jeho benefitem je pomalé, postupné a rovnoměrné vstřebávání aminokyselin do těla.
  • Protein Puding Dr. Oetker se připravuje podobně jako klasické pudingy. Použít můžete kravské nebo rostlinné mléko (300 ml na jedno balení, což jsou 2 porce).
  • Dr. Oetker je také výrobcem dalších jedinečných velmi kvalitních práškových pudingů s funkčními benefity, a to pudingů proteinových. Ochutnat je můžete ve dvou příchutích, Vanilka a Kakao.Více najdete ZDE

Informace o všech produktech značky Dr. Oetker a recepty najdete na www.oetker.cz

Soutěžte ZDE
 

Reklama