Začít ráno zdravou snídaní, která vám bude opravdu chutnat, není zase až tak složité, ať máte chutě jakékoliv. Limitující je většinou čas, ale v případě ovesných snídaní od Emco  můžete na jakoukoliv delší přípravu zapomenout. Za necelých 5 minut nastartujete svůj metabolismus a dodáte tělu potřebnou energii... a to všechno s benefitem skvělé chuti. Navíc svému tělu dodáte ovesnou vlákninu betaglukan, která prokazatelně snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Také dáváte přednost zdravé a chutné snídani? Nevíte, kam po ránu dřív skočit, a řešíte každou minutu?  Pokud ano, neváhejte a zapojte se do testování se značkou Emco! Protože zdravá, vyvážená a dobrá snídaně se dá vykouzlit do 5 minut.

Emco

Do testování se můžete zapojit, pokud správně odpovíte na jednoduchou otázku a budete mít štěstí při vyhodnocení. Testovat bude 10 z Vás.  Soutěž probíhá ZDE. A na jaké produkty se v balíčku můžete těšit?

  • Mysli na zdraví Hořká čokoláda
  • Mysli na zdraví - Jemné ovesné vločky s brusinkami
  • Ovocné tyčinky
  • Ořechová tyčinka - Ořechy a pistácie

Emco Mysli na zdraví - Hořká čokoláda

EmcoMysli na zdraví Hořká čokoláda obsahuje ovesné vločky (50 %), které jsou doplněny lahodnými kousky hořké čokolády. Světlé křupavé hrudky jsou dochuceny přírodní ovocnou šťávou, která jim dodává jemnou a specifickou chuť. Nezaměnitelnou chuť čokolády si vychutnáte také díky tomu, že výrobek neobsahuje žádné ořechy ani rozinky.

Emco Mysli na zdraví - Jemné ovesné vločky s brusinkami

EmcoJemné ovesné vločky s brusinkami si zamilují všichni, kdo mají rádi čisté chutě. Jednoduché složení nechá vyniknout přirozenou chuť ingrediencí a skvěle vás naladí do nového dne. Tento výrobek obsahuje 89 % ovesných vloček a tím i vysoký obsah vlákniny. Díky své úpravě jsou vločky snadno konzumovatelné, rychle změknou a zrychlí přípravu pokrmu. Stačí zalít mlékem nebo jogurtem či připravit jako ovesnou kaši.

Zdravá svačina nejenom na výlet

Skvělou alternativou zdravé svačiny, kterou máte sbalenou hned, nezabere skoro žádné místo a chutná, jsou Ovocné a ořechové tyčinky od Emco. Můžete si je dát při sportu jako doplněk energie, v kanceláři, ve škole nebo třeba sbalit na výlet.  Tyčinky se vejdou do každé kapsy nebo kabelky pro chvíli, kdy potřebujete povzbudit. Chutnají dětem i dospělým.

Emco Ovocné tyčinky

EmcoJedná se o unikátní spojení ovesných vloček a ovocné složky, která díky 40% podílu ovoce nabízí zdravé a osvěžující doplnění energie. Ovesná složka obsahuje vysoké procento vlákniny a posiluje tak imunitní systém organismu. Ovocné tyčinky od Emco neobsahují umělá aromata ani umělá barviva a na rozdíl od konkurenčních výrobků ani jedlý papír či oplatek. Ať už máte rádi tropickou příchuť ananasu, růžového grepu nebo sladké maliny, tato zdravá svačina si vás získá svojí šťavnatou osvěžující chutí.

Emco Ořechová tyčinka - Ořechy a pistácie

EmcoNa první pohled je díky atraktivnímu obalu vidět, že tato tyčinka obsahuje i celé ořechy. Zákazníci si tak mohou vychutnat skvělou chuť pistácií, pražených mandlí a arašídů v kombinaci s kvalitní hořkou čokoládou. Emco Ořechové tyčinky se prodávají ještě v dalších dvou variantách: Ořechy a kešu, Ořechy a med.

Do soutěže se můžete zapojit ZDE

Více na www.emco.cz

Reklama