Hledáme 20 čtenářek, které s námi budou testovat ovesné a rýžové kaše od Dr.Oetker!

Co budete s námi testovat? 

V balíčku najdete tyto kaše, které využijete pro zdravou snídani nebo svačinu. Těšit se můžete na tři druhy ovesných a tři druhy rýžových kaší .

Těšíme se na vaše recenze, které následně zpracujeme do článků.

Do testu se zapojí naše redakce a také spřátelené bloggerky.

Co budeme testovat?
60abab37e6bc5obrazek.png

Ovesné kaše

Ovesná kaše Čokoláda
Vyvážená receptura obsahuje 63 % celozrnných ovesných vloček a kousky čokolády. Kaše je zdrojem vlákniny a má vylepšenou recepturu s nízkým obsahem soli a cukru. Stačí vysypat do 150 ml horké vody, zamíchat a hned můžete jíst.
60abac493707dobrazek.pngOvesná kaše Vanilka
Vyvážená receptura obsahuje 72 % celozrnných ovesných vloček a přírodní vanilkové aroma. Kaše je zdrojem vlákniny a má vylepšenou recepturu s nízkým obsahem soli a cukru. Stačí vysypat do 150 ml horké vody, zamíchat a kaše je připravena.
60abac6292a18obrazek.pngOvesná kaše Jablka a skořice
Vyvážená receptura obsahuje 70 % celozrnných ovesných vloček, sušená jablka a skořici. Kaše je zdrojem vlákniny a má vylepšenou recepturu s nízkým obsahem soli a cukru. Stačí vysypat do 150 ml horké vody, zamíchat a dopřát si lahodnou kaši.60abac80a284eobrazek.png

Díky kvalitním surovinám a snadné přípravě je skvělou volbou na snídani nebo jako rychlé občerstvení během dne.

Ovesné vločky obsahují beta-glukany, které přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Příznivý účinek pozorujeme už při konzumaci 3 g beta-glukanů z ovsa denně.

1 balení ovesné kaše Dr. Oetker obsahuje přibližně 1,2 g beta-glukanů.

Rýžové kaše

Rýžová kaše Jablka, skořice
Jednoporcové rýžové kaše Dr. Oetker jsou vyrobené z velmi kvalitních ingrediencí, podle originální receptury, s garantovanou bezlepkovou výrobou. Rýžová kaše Jablka, skořice je jedna z nejoblíbenějších kaší, která obsahuje 39 % rýže, sušená jablka a mletou skořici. Tato lehce stravitelná kaše, která je vhodná i pro celiaky Vám dodá energii a vitalitu do vašeho dne. Obsah sáčku stačí nasypat do misky, zalít 150 ml horké vody, zamíchat, nechat odstát 10 minut a výborná kaše je připravena.
60abacb505861obrazek.pngRýžová kaše Meruňka
Jednoporcové rýžové kaše Dr. Oetker jsou vyrobené z velmi kvalitních ingrediencí, podle originální receptury, s garantovanou bezlepkovou výrobou. Rýžová kaše Meruňka obsahuje 40 % rýže a sušené meruňky. Je přirozeně bezlepková a lehce stravitelná. Obsah sáčku stačí nasypat do misky, zalít 150 ml horké vody, zamíchat, nechat odstát 10 minut a pak již jen dobrou chuť.
60abacc7a1ef3obrazek.pngRýžová kaše Natural s chia semínky
Jednoporcové rýžové kaše Dr. Oetker jsou vyrobené z velmi kvalitních ingrediencí, podle originální receptury, s garantovanou bezlepkovou výrobou. Rýžová kaše Chia Natural je jedinečný a originální druh, bez přidaného cukru a s chia semínky. Je připravená na ochucení podle vlastní chuti. Můžete přidat ovoce, ořechy, javorový sirup, med nebo kousky hořké čokolády či mletou skořici.
Semínka chia jsou známé už od dob starých Aztéků a Mayů. jsou bohatým přírodním zdrojem 3 a 6 omega mastných kyselin, jsou bohaté na vlákninu, vápník, vitamíny skupiny B a antioxidanty. Pomáhají doplnit chybějící energii a podporují koncentraci. Jsou též skvělým doplňkem na hubnutí, protože dodávají pocit sytosti na delší dobu. Obsah sáčku stačí nasypat do misky, zalít 150 ml horké vody, zamíchat, nechat odstát 10 minut, pak si můžete kaši vychutnat.
60abacdc96843obrazek.pngVíce najdete na stránkách

Testujeme – zapojte se do naší oblíbené akce

Hledáme 20 čtenářek, které s námi otestují tyto velmi chutné kaše. Těšit se můžete na tři druhy ovesných a tři druhy rýžových kaší.

Pokud se chcete do testování zapojit, odpovězte na soutěžní otázky v aktuální soutěži.

Soutěž najdete na této stránce

60ababd4ea30eobrazek.png

Reklama