Tefal SteamJarní paprsky nám už pomalu připomínají, že se blíží krásné, slunné dny, na které se všichni po dlouhé zimě tolik těšíme. Konečně přijde čas odlehčení šatníku a optimálně i stravy. Tučná, mastná jídla by se v našem jídelníčku celkově neměla vyskytovat, natož pak v horkých dnech, kdy potřebujeme něco svěžího, lehkého a optimálně také dietního (letní konfekce je k našim nedostatkům poměrně nemilosrdná). Báječnou alternativu chutné, zdravé a zároveň dietní přípravy pokrmů představují parní hrnce, které nám umožní uvařit rozličné pochoutky bez použití tuku a ještě hezky pohromadě. Všichni, kdo o této formě přípravy jídel uvažují, jistě potěší výjimečná akce obchodu Home & Cook v největším outletovém centru u nás - Fashion Arena Outlet Center v Praze - Štěrboholích. Moderní parní hrnec Tefal Steam Cuisine VN 4000 zde totiž nyní pořídíme v akci s 50% slevou za cenu 999 Kč oproti původním 1.999 Kč. Akce obchodu Home & Cook, kde je všechno zboží stejně jako po celém outletovém centru vždy o minimálně 30 % levnější než v běžných obchodech, platí od 1. 4. 2011 až do vyprodání zásob.

Tefal Steam

Vaření v páře je ideálním způsobem přípravy zdravých pokrmů, protože se veškeré naše kulinářské počiny obejdou Tefal Steambez použití tuku. Dalším přínosem je zachování vitamínů, ale také „čerstvého“ vzhledu například u zeleniny - potraviny totiž vařením v páře neztrácejí barvu.

Aktuální akce v prodejně Home & Cook v pražském outletovém centru Fashion Arena Outlet Center nabízí moderní parní hrnec Tefal Steam Cuisine VN 4000, který umožňuje automatické vaření v páře bez nutnosti kontroly. Díky 3 odnímatelným nádobám budeme mít možnost připravit celé menu najednou, na rýži je samostatná speciální nádoba. Digitální časovač umožňuje naprogramovat hrnec tak, aby uvařil sám i v naší nepřítomnosti a my přijdeme k hotovému. Funkci automatického udržování teploty uvítají všichni opozdilci, díky ní jim přístroj bude jídlo ohřívat až dvě hodiny, pak se sám vypne.

Standardní cena parního hrnce Tefal Steam Cuisine VN 4000 je 1.999 Kč, akční cena v prodejně Home & Cook, v outletovém centru Fashion Arena Outlet Center je o 50 % nižší - 999 Kč.

Zdravý a chutný recept - Losos na olivovém oleji

Ingredience:Tefal Steam

  • 4 filety z lososa
  • 2 lžíce olivového oleje
  • ½ citrónu
  • 8 nasekaných lístků bazalky
  • 500 g čerstvých zelených fazolí
  • Hrubá sůl a čerstvě mletý pepř

Příprava:

Omyjte a nařezejte zelené fazole. Vložte je do jednoho koše pro dušení a poduste 20 až 25 minut
Vložte lososa do spodního koše a duste ho o 6 až 8 minut déle než fazolky
Na servírovací talíře nalijte olivový olej a citrónovou šťávu. Posypte bazalkou. Podávejte losos na šťávě se zelenými fazolkami. Na závěr osolte a opepřete.


Tefal SteamPražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center je největším outletovým centrem v České republice a nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží - od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky, až po vybavení domácností - za ceny minimálně o 30 - 70 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s jízdními koly nebo fitness vybavením Olpran nebo kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck, či kuchyňské nádobí Le Creuset. Díky pestré nabídce sortimentu obchodů si v outletu vybere to „své“ opravdu každý, a že je z čeho vybírat! Vždyť po dokončení druhé fáze výstavby se nabídka rozšířila na bezmála stovku obchodů.

Fashion Arena Outlet Center

Fashion Arena Outlet Center je prvním outletovým centrem v Praze a po ukončení druhé fáze dostavby je i největším outletovým centrem v České republice. Byla otevřena 15. listopadu 2007, již po 8 měsících svého provozu přivítala miliontého zákazníka, letos v září pak návštěvnost překonala hranici čtyř a půl milionu návštěvníků.

Po dokončení druhé fáze v polovině října 2010 je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, Salamander, Samsonite, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Hannah, Tchibo, Home&Cook, a mnoho dalších. Zajímavé doplnění standardní outletové nabídky představuje například cyklistické vybavení značky Olpran či kvalitní koupelnový textil. Nejnovějšími přírůstky jsou například značky Lacoste, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Le Creuset či Delsey.

Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody přímo samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců. Obchody slouží k doprodeji zásob, ať už z klasických obchodů nebo vzniklých z nadvýroby. Proto jsou značky schopné nabídnout výrazné slevy oproti cenám původním.

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Obchody však nabízejí i vyšší slevy. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje - zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Po prvním roce své úspěšné existence se centrum rozhodlo realizovat druhou fázi výstavby, která byla dokončena v polovině října 2010. Rozšířením centrum získalo dalších 36 obchodních jednotek a prodejní plocha se zvětšila o dalších 7200 m2 na celkových 25 200 m2. Developery druhé fáze projektu jsou, stejně jako u první fáze, společnosti TK Development a LMS Outlets.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Kudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:
Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praze 10 - Štěrboholy

Na Průmyslové ulici, přímo u sjezdu z Jižní spojky, směr Hloubětín.

Z konečné stanice metra A - Depo Hostivař jezdí do Fashion Areny zdarma kyvadlový autobus, odjezd každých 30 minut. Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Reklama