Pravidlo, že láska prochází žaludkem, platí pro kočky mnohem více než pro jiná zvířata. Nabídněte své kočce krmivo, které jí zajistí ideální kombinaci skvělé chuti a nejnovějších poznatků nutriční vědy, a zajistí jí tak prožít dlouhý, zdravý život ve výtečné kondici.

one

oneVyzkoušejte krmivo Purina ONE, které je nyní obohaceno o novou formuli ACTILEA. Jde o 100% kompletní granulované krmivo, které vaší kočce zajistí výtečnou kondici dnes i v následujících letech.

Krmivo Purina ONE patří k těm nejlepším. Nová formula Actilea je zdokonaleným receptem Purina ONE, který byl navržen tak, aby pomohl optimalizovat celkové zdraví vaší kočky. Jeho 3 klíčové složky (kvasnice, prebiotika a antioxidanty) začínají působit přímo ve střevních buňkách a střevní mikroflóře, a tím zajišťují celkový přínos pro imunitní systém organismu vaší kočky a aktivují její přirozenou obranyschopnost.

K čemu jsou kvasnice?

Kvasnice jsou zdrojem vitaminů a minerálů, proteinu a beta-glukanů. Kvasnice mají blahodárné účinky pro srst, kůži, drápy i centrální nervovou soustavu. Zejména prospěšné jsou beta-glukany, kterým se říká „modifikátory biologické obrany“, pro jejich schopnost aktivovat imunitní systém.

K čemu jsou prebiotika?

Prebiotika pomáhají podporovat zdravou střevní mikroflóru tím, že stimulují růst dobrých bakterií.
Vyvážená střevní mikroflóra pomáhá zvyšovat účinnost přirozené obranyschopnosti a podporuje příjem živin, zdravé zažívání a zlepšují střevní pohodu.

one

Prebiotika v bodech:

1. Zvyšují účinnost přirozené obranyschopnosti
2. Podporují zdravé zažívání
3. Podporují vyváženou střevní mikroflóru
4. Podporují příjem živin
5. Snižují fekální zápach
6. Ppodporují střevní pohodu

K čemu jsou antioxidanty?

Po antioxidantech neomládnete jen vy, ale i vaše kočka. Tyto látky pomáhají neutralizovat volné radikály, které jsou vedlejšími produkty buněčných pochodů.

Antioxidanty v bodech:

1. Podporují imunitní systém
2. Neutralizují volné radikály
3. Napomáhají funkci buněk a zpomalují proces stárnutí

Reklama