Není pochyb o tom, že léto a pobyt na slunci působí blahodárně na naši psychiku a díky vitaminu D i na celé naše tělo. Sluneční paprsky propůjčí pleti atraktivní opálení, ale zároveň poškozují buňky a vystavují nás riziku slunečních ekzémů nebo vzniku rakoviny kůže. Kromě kvalitní ochrany krémy na opalování musíme dbát na dostatečný přísun omega-3 kyselin. V koncentrované formě je možné jejich zásoby doplnit konzumací OmegaMarine Forte+, který je vyroben z norského lososa a kromě vyváženého poměru mastných kyselin obsahuje nyní i vitamín D.

Naturamed

Na trhu s kosmetikou dnes najdete širokou škálu přípravků pro péči o pleť. Samy o sobě však jako ochrana proti škodlivým vlivům prostředí nestačí. Nedostatky ve výživě, stres, kouření a konzumace alkoholu napomáhají vzniku kožních onemocnění. Důležitá je v tomto ohledu životospráva a dostatečným přísunem vitaminů, minerálů a kvalitních tuků. Klíčovou roli přitom sehrávají omega-3 mastné kyseliny. Jejich vyvážený poměr nabízí např. OmegaMarine Forte+ společnosti NaturaMed Pharmaceuticals.

Omega-3 mastné kyseliny patří mezi nenasycené kyseliny, které jsou nezbytné pro správné funkce lidského organismu a mají protizánětlivé účinky. Měly by tvořit až 2/3 přijímaných tuků. Najdete je v lososu, makrele, vlašských ořeších, řepce nebo sóji. Kožní buňky vytvořené ze správných tuků, jako jsou omega-3, jsou odolnější zejména v případech, kdy nás trápí suchá, podrážděná pokožka, akné nebo ekzémy.

NaturamedU nás je příjem potravin s omega-3 kyselinami dlouhodobě nízký. Protože tělo si nedokáže omegu-3 vytvořit a ani ji neumí na delší dobu ukládat, jsme odkázáni na pomoc výživových doplňků. Jejich příznivý vliv nejenom na pleť, ale také na srdce, mozek a klouby dokazuje řada klinických studií. Jejich využití je však mnohem širší - pozitivně ovlivňují krevní tlak, výši cholesterolu a celý imunitní systém. Jedním z nejspolehlivějších zdrojů je právě OmegaMarine Forte+ od NaturaMed Pharmaceuticals. Obsahuje vysoce koncentrovanou kyselinu omegu-3 včetně omegy-6, omegy-7 a omegy-9. Jeho složení vychází z výzkumů, které ukázaly, že omegu-3 z lososa dokáže tělo využít lépe než jiné srovnatelné rybí tuky. OmegaMarine Forte+ byl tedy vyvinut z norského lososa - tak, aby měl maximální účinek a tělo ho dokázalo co nejlépe využít.

Varování o škodlivosti slunce na vás teď budou číhat na každém rohu. Léta však není potřeba se bát. Buďte na něj jen včas připraveni, soustřeďte se včas na správnou výživu a užijte si jeho paprsků naplno!

Doplněk stravy OmegaMarine Forte+ si můžete objednat na www.naturamed.cz nebo na bezplatné lince 800 10 40 40. 

Naturamed

Reklama